Özdinç Group

Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu

Elektrik iç tesisat uygunluk raporu işletmelerde bulunan elektriksel donanımların kalibrasyonlu cihazlar ile konusunda yetki ve deneyimli elektrik mühendisleri tarafından kontrolleri yapılarak gerekli işlemlerin yapılabilmesi adına verilen rapordur. Özdinç elektrik olarak elektik iç tesisat uygunluk raporu sürecini başarılı şekilde yürütüyoruz.

Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu

Firmamız EMO elektrik mühendisleri odası ve bakanlık ekip net sistemine kayıtlı yetkili elektrik mühendislik firmasıdır ve 1988 yılından bu yana sizlere en iyi hizmeti sunmak için tüm enerjisini harcamaktadır.

Biz işimizi yaparken her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun şekilde vermeyi hedeflemiş bir işletmeyiz. İşimizi en iyi şekilde yapmamızın sebebi aldığımız bedelin karşılığı değildir. Bedel ne olursa olsun karakterimizin yansımasını verdiğimiz hizmete ekleriz.

Elektrik iç tesisat uygunluk raporu hazırlama esnasında yapmış olduğumuz tüm ölçüm ve testleri sizlerin işimizi ne kadar ciddiye aldığımızı anlamanız adına paylaşıyor sizleri sorunsuz, kusursuz ve eksiksiz hizmetle Özdinç Elektrik olarak buluşturuyoruz.

Profesyonel Çalışma

Özdinç Elektrik tarafından verilen tüm hizmetleri başta müşteri memnuniyetini karşılamak, sonrada müşterilerimizin mağduriyetini gidermek adına hızlı şekilde geçekleştiriyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Özdinç Elektrik tarafından verilen tüm hizmetleri başta müşteri memnuniyetini karşılamak, sonrada müşterilerimizin mağduriyetini gidermek adına hızlı şekilde geçekleştiriyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Özdinç Elektrik

Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu Testleri

Firmamız Özdinç Elektrik ve Mühendislik olarak elektrik iç tesisat uygunluk raporunu hazırlamadan önce tüm elektrik sistemlerini en ince ayrıntısına kadar kalibrasyonlu cihazlarımızla büyük bir titizlikle ölçümlerini yapıyor, ölçüm sonucundaki verileri sizlere yasalara uygun şekilde raporluyoruz. Elektrik iç tesisat uygunluk raporu esnasında uygulamış olduğumuz bazı test ve kontrolleri bilgi amaçlı olarak sizlerle paylamışıyoruz.

  • Kacak akım koruma testi
  • Yangın koruma rölesi testi
  • Termal kamera sıcaklık testi
  • Akım taşıma kapasitesi hesapları
  • Elektrik iç tesisat topraklama ölçümü.
  • Kablolama sistemi standart renk kontrolü
  • Yalıtım testi
  • Zayıf akım tesisatı kontrolü

Elektrik İç Tesisat Muayene Raporu

Her konuda belirli standartların oluşması, hayatı kolaylaştıran detaylar arasında yer almaktadır. Elektrik iç tesisat uygunluk raporu da hayatı kolaylaştırmanın yanı sıra can ve mal kaybının önlenmesi adına alınmış tedbirlerden biridir.

Uzun yılar, hesaplamalar ve çalışmalar sonucunda mecburi kılınan elektrik iç tesisat uygunluk raporunun bazı kurum ve kuruluşlara ibrazı ve periyodik olarak kontrolleri gerekmektedir.

Özelikle çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının, itfaiye ve İSG firmalarının üzerinde hassasiyet gösterdiği elektrik tesisatı kontrolleri yılda bir kez yapılıp yetkili mühendislik firmaları tarafından raporlandırılması mecburidir.

Elektrik İç Tesisat Muayene

Her işletmenin can ve mal güvenliği bakımından oldukça önemli olan elektrik iç tesisat uygunluk raporu elektrik tesisatınızın standartlara uygun olup olmayışıyla alakalı detaylı bir çalışma yürütülmesidir.

Elektrik iç tesisat uygunluk raporu elektriksel ölçümler sonucunda hazırlanmakta, elektrik mühendisleri odası yetkilendirme belgeleri ve bakanlık sistemi ekip net belgeleri ile sunulmaktadır.

Elektrik iç tesisat uygunluk raporu Türkak tarafından akredite olarak hazırlanmakta ve tüm resmî kurumlarda geçerli olmaktadır.

Elektrik İç Tesisat Raporunda Özdinç Elektrik

Firmamız 1988 yılından bugüne dek birçok resmi ve özel kurumların elektrik iç tesisat uygunluk raporlarını hazırlamakta ve her yıl raporlandırmaktadır. Özdinç elektrik mühendislik elektrik iç tesisat uygunluk raporu veren firmalar a arasında tam yetkili elektrik mühendislik firmasıdır.

Sizlerde uzman mühendislerimizin özenle kontrol etmiş olduğu elektrik iç tesisat uygunluk raporu için irtibata geçiniz. Elektrik tesisatınızı kontrol ettiriniz. Yapılacak her kontrol sizi ve işletmenizi ciddi elektriksel felaketlerden korur.

Ali kâhya OSB, Asım kibar OSB, Arslanbey OSB, İmes makine ihtisas OSB, Gebze plastikçiler organize sanayi bölgesi, Dilovası organize sanayi bölgesi, Gebze kimya ihtisas OSB, Gebze kömürcüler ihtisas OSB, Gebze GOSB, Makine ihtisas OSB, Gebze güzeler OSB, Tosb otomotiv yan sanayi ihtisas OSB, Kandıra gıda ihtisas.

İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi (İAYOSB), İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi (İDOSB), Birlik Organize Sanayi Bölgesi (BOSB), İstanbul-Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi (KOSB), İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi (İTOSB)

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.