Özdinç Group

Hakkımızda

Hakkımızda Özdinç Elektrik

Hakkımızda Merak Ettikleriniz

Özdinç Elektrik OG-AG tesisat, proje, danışmanlık, taahhüt ve müteahhitlik alanında ticari faaliyetlerine ilk olarak Cafer ÖZDİNÇ yönetiminde 1988 yılında başlamıştır. 2006 yılında yönetim kurulu başkanlığına İsmail ÖZDİNÇ atanmış ve kurulduğu günden bu yana Kocaeli / Gebze merkezli olarak çalışmalarına devam etmiş ve etmektedir.

Şirketimiz ilk kurulduğu dönemlerde Türkiye Elektrik Kurumuna ait işlerin yapılması için ihalelere katılmış bu ihaleler sonucunda birçok köy ve şehir elektrik şebekeleri gibi yapılar üzerinde yüklenici görevini üstlenmiştir.

İlk olarak şahıs firması olarak kurulan Özdinç Elektrik zaman içerisinde göstermiş olduğu başarılı faaliyetlerden ötürü bünyesine Özdinç Müşavirlik Elektrik Mühendislik San. Tic. Ltd Şti. ve Özdinç Elektrik A.Ş.’ ni eklemiş tek bir firma ile ihtiyaç duyulan proje, taahhüt ve mühendislik alanlarında hizmet vermektedir.

Özdinç Şirketler Grubu

Küçük veya büyük iş ayrımı kesinlikle yapmıyoruz. Bizim için her müşteri ve verdiği her iş çok değerlidir. Biz başladığımız her işi sonuna kadar takip ediyor kusursuz müşteri memnuniyetini sağlamak için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Neden Özdinç Elektrik

İçimize olduğu kadar çalışanlarımıza da sonsuz değer veriyor huzurlu çalışma ortamı sayesinde kusursuz işler çıkarıyoruz.

Özdinç Elektrik

Tüm işlerimizin en iyi ve sorunsuz şekilde tamamlanması için mühendislerimizin takibi bilgi ve deneyimi ile yürütüyoruz.

İşimize ve Size Saygı Duyuyoruz

Kurulduğumuz günden bu yana fabrika binaları, Avm trafo binaları, elektrik proje tesisat, danışmanlık, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, taahhüt ve uygulama, gibi işleri çözümleyerek bakım, onarım ve sorumluluk alanlarında sayısız birçok projeye çözümlemiş bulunmaktayız. Biz kaliteden, gerek insani gerekse mesleki ahlak ve değerlerden hiçbir zaman vazgeçmeden, güvenilirlik ilkesi ile yolumuza devam etmekteyiz.

Kaliteli iş ve işçiliği yaşam tarzı olarak benimsemiş, verdiğimiz her hizmetin başından iş bitimine kadar her aşamasını gerek işinin uzmanı gerekse yönetim kadrosu ile takip eden bir işletmeyiz. En kaliteli ve en ekonomik çözümleri sizlere sunmak adına sürekli çalışmayı, teknolojik alanda yapılan gelişimleri takip etmeyi prensip haline getirerek yolumuza devam etmekteyiz.

Özdinç Elektrik Kurumsal

Şirketimize Ait Kurumsal Bilgilerimiz

Sektördeki 35 yıllık deneyimimiz, tecrübeli ve eğitimli kadromuz ile sizleri de çözüm ortağınız olarak portföyümüzde görmek isteriz.

Ünvan

Özdinç Elektrik Mühendislik A.Ş

Vergi Dairesi

İlyasbey Vd.: 6830438044 – Ticaret Sicil No:29678

Uyumluluk

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası UYUMLUDUR

Ticaret Odası

Oda Sicil No:33959 – Mersis No: 0683043804400001

Ne Diyorlar

Müşterilerimiz Bizim İçin Neler Diyor

Aşağıda Özdinç Elektrik ve Özdinç Şirketler Grubu ortak Google harita hesabına gelen yorumlardan bazılarını görüyor olacaksınız. Tüm yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.

image-section-11-min.png
image-section-09-min.png
image-section-10-a-min.png