Özdinç Group

Elektrik Pano Montajı

Firmamız Özdinç Elektrik tarafından titizlikle yürütülen projelerden biri de Elektrik Pano Montajı hizmetleridir. Özen bilgi ve beceri gerektiren Elektrik pano montajı için sizi anlayan ve işini profesyonelce yöneten bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Elektrik Pano Montajı

Elektrik pano montajı, şebeke üzerinden işletmeye gelen elektrik enerjisinin en uygun şekilde işletme içerisindeki dağılımını sağlamak adına kurulmuş olan sistemlerdir. Elektrik pano montajının kurallara uygun şekilde yapılması sizler için bir çok avantaj sağlamaktadır. Yanlış yapılan pano kurulum ve montajı ise zaman içerisinde size sorun olarak geri dönecektir.

Biz Özdinç Elektrik olarak Elektrik Panosu Kurulumunu ve Elektrik Pano Montajını sizler için uzman mühendislerimiz gözetiminde işinin ehli teknik ekibimiz ile birlikte tamamlıyoruz. Aynı zamanda tüm projeyi yine mühendis ekibimiz ile birlikte hazırlıyor en uygun koşullar doğrultusunda ihtiyaç olan kurulum ve montaj işlemini tamamlıyoruz.

Aynı zamanda hiç bir işimizi şansa bırakmıyor verilen hizmetten memnun kalmanız adına satın alım sürecinde tam ihtiyaca göre en kaliteli ürünleri kullanıyoruz.

Profesyonel Çalışma

Özdinç Elektrik olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin sonuna kadar arkasında durduğumuz gibi elektrik pano montajı hizmetlerini de sorunsuz yönetiyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması ve işlerinin aksamaması adına en hızlı çözümleri sunarken yaptığımız işe oranla bölgemizdeki en iyi teklifleri sunmaya çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Elektrik Pano Montajı

Elektrik Ana Dağıtım Panosu İmalat Ve Montajı

Küçük orta ve büyük çaplı işletmede alçak gerilim sistemine bağlı makine ve teçhizatlarının elektriksel dağıtımını sağlayan direkt olarak trafo ya da şehir şebekelerine bağlanan panolara ana dağıtım panosu A.D.P ismi verilmektedir.

Ana dağıtım panolarından tali panolara ya da makinalara alçak gerilim çıkışları verilmektedir. Ana dağıtım panosunda işletme için kullanılacak yükün toplamını ana şalter oluşturmakta gerekli çıkışların ise makine ve teçhizatlarının yüklerini çıkış şalterleri ve sigorta gibi ekipmanlar bulunmaktadır.

Ana dağıtım panolarında giriş ana şaltere troit sitemle yangın koruma ve çıkış yüklerinin 300 Ma yangın koruma sistemleriyle ayrıca dağıtımı yapılmalıdır. 

Giriş şalteri ve çıkış şalterleri ayrıca yangın koruma yapılmasının sebebi çıkış yükünün birinde 300 Ma kacak durumunda komple ana şalteri attırmasını engellemektir.

Tali Pano İmalat ve Montajı​

Tali panolar ADP Ana dağıtım panosundan sonra kullanılır. Genellikle ana dağıtım panosuna uzak noktalarda tercih edilir ve dağıtımı kolaylaştırmak ve kablo yükünü azaltmak için alternatif ve ekonomik bir çözüm sağlamaktadır.

Kumanda Panosu İmalat Ve Montajı​

Özelikle makine ve benzeri ürünlerin kullanılması için makinaya yön vermek kontrol etmek ve farklı çalışma sistemi için uzaktan kontrol amaçlı kullanılır.

Jenaratör Transfer Panosu İmalat Ve Montajı​

Jeneratör transfer panosu enerji kesintisi gibi durumlarda şebekeden gelen enerjinin durumuna göre otomatik olarak jeneratörü devreye alıp kapatır. Transfer panolarında kontaktör sistemi ve ATS şalteri seçenekleri tercih edilmektedir.

Şantiye Panoları İmalat ve Montajı

Şantiye panoları genellikle yapımı devam eden inşaat ve şantiyelerinde için gereken enerjiyi sağlamak adına geçici olarak kurulan panolardır. Gereken enerji yükünü kaldıracak kapasitede yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde ciddi sorunlara yol açabilen şantiye panoları tarafımızdan uygulanmaktadır.

Aydınlatma Panoları İmalat ve Montajı

Aydınlatma sistemi için kullanılan bu panolar genellikle kullanılan aydınlatma devrelerinin kumandaları ve koruma sigortalarının bulunduğu elektrik pano cebidir.

Kompanzasyon Panosu İmalat Ve Montajı

Kompanzasyon panosu orta ve büyük çaplı işletmelerin reaktif ve kapastif gibi yüklerin dengelenmesi için kullanılır. Kompanzasyon ile ilgili daha detaylı bilgiyi Kompanzasyon Pano Kurulumu sayfamızdan alabilirsiniz.

Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Özdinç Elektrik Elektrik Pano Montajı

Elektrik Pano Kurulumunda Özdinç Elektrik

Firmamız Elektrik pano montajı ve kurulum konularında yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeyle sizlere kullanmak istediğiniz yüklerin hesaplamalar sonucunda uygun olan elektrik pano montajlarını en uygun ve ekonomik şartlarda tasarlayıp montajını yapmaktayız.

Firmamız montaj kurulum hizmetinin haricinde her türlü elektrik pano arızalarının giderilme konusunda geniş servis ağına sahiptir.

Özdinç Elektrik A.Ş olarak çalışanlarımız pano kurulumu montajı ve arızaları konusunda uzmanlaşmış gerekli hesaplamalarında uzman mühendislerimiz tarafından tek hat ve gerekli projelendirme konularında sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

İmalat ve montajını yapmış olduğumuz tüm elektrik panoları İSG ve çalışma bakanlığı yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmaktadır.

Elektrik Panosu Montajı

Sizlerde profesyonel elektrik pano montajı, kurulumu ve arıza hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz haftanın 7 günü bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz

Unutulmaması gerekmektedir ki çıkan yangınların %70 lik kısmı bilinçsiz ve hesapsız yapılan elektrik tesisatları elektrik panolarından çıkmaktadır.

Firmamız elektrik mühendisleri odası, Türkiye elektrik kurumu ve çalışma bakanlığı kayıtlı uzman kadrosu teknisyen tekniker ve uzman mühendislerden oluşmaktadır.

1988 yılından bu yana hizmet verdiğimiz müşterilerimize her gecen gün yenisini eklemenin gururu içerinde olan Özdinç Elektrik A.Ş müşterilerinin istek ve güvenliğini üst planda tutmaktadır.

Hizmet Bölgelerimiz

Ali kâhya OSB, Asım kibar OSB, Arslanbey OSB, İmes makine ihtisas OSB, Gebze plastikçiler organize sanayi bölgesi, Dilovası organize sanayi bölgesi, Gebze kimya ihtisas OSB, Gebze kömürcüler ihtisas OSB, Gebze GOSB, Makine ihtisas OSB, Gebze güzeler OSB, Tosb otomotiv yan sanayi ihtisas OSB, Kandıra gıda ihtisas.

İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi (İAYOSB), İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi (İDOSB), Birlik Organize Sanayi Bölgesi (BOSB), İstanbul-Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi (KOSB), İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi (İTOSB)