Özdinç Group

Yıllık Gebze Paratoner Uygunluğu Raporu

Yıllık Gebze Paratoner Uygunluğu Raporu almak için uygun koşullar ile çalışan profesyonel hizmet veren bir firma arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

Yıllık Gebze Paratoner Uygunluğu Raporu

Yıllık Gebze Paratoner Uygunluğu Raporu halk tarafından yıldırım savar olarak bilinen yıldırımın yarattığı etkilere karşı can ve mal güvenliğinin korumak için kurulan paratoner tesisinin doğru çalışıp çalışmadığını gösteren test ve bu test sonucunda verilen rapordur. Kanunlar çerçevesinde paratoner bulundurulması gereken her yerde Yıllık Gebze Paratoner Uygunluğu Raporu mutlak surette alınmalıdır..

Tarafımızdan verilmekte olan Yıllık Gebze Paratoner Uygunluğu Raporu kurulu olan sisteminizin doğru çalıştığını göstermekle birlikte resmi kurum ve kuruluşlarda geçerlidir.

Hala bir paratoner sisteminiz yoksa hem kendinize, hem sevdiklerinize hem de çalışanlarınıza bir iyilik yaparak Gebze Paratoner Kurulumu sayfasını inceleyin ve bizlerle irtibata geçin.

Profesyonel Çalışma

Yıllık Gebze Paratoner Uygunluğu Raporu hizmetlerini kusursuz olan firmamız aynı zamana sizlere en uygun teklifleri sunmaktan gurur duymaktadır.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Gebze Paratoner Uygunluk Raporu

Yıllık Gebze Paratoner Uygunluğu Raporu verme işlemine başlamadan önce ilk olarak tesisat üzerinde gerekli kontrollerin yapılması gerekmektedir. Paratoner tesisatında kullanılan yardımcı malzemelerin belirlenmiş olan standartlara uygun olması gerekmektedir. Standartlara uygun olmayan paratoner sistemleri tarafımızca mevzuatta belirtilmiş olan kurallar uygun hale getirilir.

Yıllık Gebze Paratoner Uygunluğu Raporu için sistem üzerinde bulunan her parçanın tek tek kontrol edilmesi gerekmektedir. Klemens kontrolü, oksitlenmenin olup olmadığının kontrol edilmesi, topraklama, koruma borusu gibi elemanların tümü kalibrasyonlu cihazlar aracılığı ile kontrol edilerek standartlara uygunluğu değerlendirilir.

Tüm testleri başarı ile atlatan yıldırım savarlar için Gebze paratoner uygunluk raporu düzenlenir ve tarafınıza teslim edilir. Rapor tarafınıza teslim edilirken şirketimize ait olan bu rapora ilave edilmesi gereken evrakların örnekleri de tarafınıza sunulmaktadır.

Gebze Paratoner Ölçüm Raporu

Yıllık Gebze Paratoner Uygunluğu Raporu kanunen belirli büyüklükteki firmalar ve belirli kurum ve kuruluşlarda yıllık olarak yaptırılması zorunlu kılınan güvelik tedbiridir. Aynı zamanda bu raporlama Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından zorunlu tutulmuş, İSG ve İtfaiye raporlarında bulundurulması gerekmektedir.

Sizlerle yapacağımız anlaşma sonucunda kullanmış olduğunuz sistem için her yıl aynı dönemde can ve mal güvenliği açısından önem arz eden uygunluk ölçüm ve raporları tarafımızdan hazırlanmaktadır.

Gebze Paratoner Topraklama Ölçümü ve Raporlama

Yıllık Gebze Paratoner Uygunluğu Raporu sürecinin sonucunda verilen rapor ile birlikte bu işi yapabilmek adına almış olduğumuz tüm yetkinlik belgeleri de tarafınıza sunulmaktadır. Elektrik mühendisleri odası büro tescil belgesi, elektrik mühendisleri odası smm, cihaz kalibrasyon test sonuç ve sertifikaları, Bakanlık tarafından kurulan Ekipnet kayıt belgesinin örneği, elektrik mühendisleri odası topraklama yetkilendirme belgesi, paratoner TSE ve laboratuvar testlerini her işlem sonucunda yapılan işlemin resmiyete dayanması için sizlere sunuyor verdiğimiz hizmetin sonuna kadar arkasında duruyoruz.

Bizler de bu görevi tam anlamı ile ifa edebilmek adına kullanmış olduğumuz cihazların doğruluğunu yıllık olarak testlere tabi tutuyor kalibre açısından sorunları eğer varsa bu sorunları düzeltmeden size rapor sunmuyoruz.