Özdinç Group

Yıldırım Koruyucu Kartepe Paratoner Kurulumu

Yıldırım savar olarak bilinen paratoner, olası yıldırım düşmelerinde oluşabilecek zararları önlemeye yarar. Yıldırımı engellemek için topraklama prensibiyle çalışır. Kısaca özetlemek gerekirse, paratonerler elektrik tesisatlarında kullanılan topraklama sisteminin daha gelişmiş bir versiyonudur.

Özelliklerine göre farklı paratoner çeşitleri vardır. Ancak hepsi aynı çalışma prensibine sahiptir. Kartepe Paratoner Kurulumu hizmetleri hakkında bilgi almak için şirketimizle iletişime geçebilirsiniz. Can ve mal kayıplarını önlemek için hizmetler sunan firmamız güvenliğinizi önemsiyor.

Kartepe Paratoner Kurulumu

Kartepe Yıldırımdan Korunma ve Paratoner kurulumu hizmeti bazı bölgelerde kullanılması zorunlu bir sistem haline geldi. Yıldırım sebebiyle artan can ve mal kayıplarını önlemek için Çalışma ve Sosyal Kurumlar Bakanlığı’nın denetlemeleri eşliğinde belirlenen bölgelerde kullanılması zorunludur. Okullar, hastaneler ve fabrikalarda kurulumu yapıldıktan sonra bakanlığa rapor sunulmalıdır.

Kartepe Paratoner Kullanım Alanları

Kartepe Paratoner Kurulumu ve Kullanım alanları oldukça geniştir. Bazı bölgeler yıldırım düşme ihtimaline karşı daha fazla risk barındırdığı için kesinlikle paratoner kullanılması gerekir. Kartepe Paratoner kurulumu mecburi olan bölgelerden bazıları; Anten direkleri, trafo tesisleri ve cami minareleridir.

Yüksek sivri direkler gökyüzüne daha yakın olduğu için paratoner ile koruma altına alınması şarttır. Bu durumda en büyük riski elektrik direkleri ve trafolar içeriyor. Paratoner kullanıldığı zaman bu risk neredeyse sıfıra inmektedir. İşyerlerinde ve yukarıda saydığımız risk bölgelerinde paratoner kullanmak kesinlikle mecburidir.

Profesyonel Çalışma

Özdinç Elektrik Paratoner kurulumu ve diğer hizmet verdiğimiz tüm işlerin sonuna kadar arkasında duruyor sizlere profesyonel hizmet sunuyor. 

Hızlı ve Uygun Çözümler

Paratoner seçimi ve kurulum hizmetlerini en kusursuz şekilde yapabilmek için gerekli olan tüm süreci işinin ehli mühendis ve kurulum ekibi ile birlikte yönetiyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Kartepe Paratoner Montajı

Kartepe Paratoner Montajı ve Kurulumu ilk olarak can ve mal güvenliğinizi güvence altına alır. Bundan daha önemli bir avantajı yoktur. Sevdiklerinizi ve kendinizi yıldırım tehlikesine karşı korumak için Kartepe paratoner sistemlerinden faydalanmak önemlidir.

Kartepe ve çevresi için Paratoner kurmanın faydalarını anlatmaya çalışan firmamız insan hayatını önemsemektedir. Kartepe Paratoner Montajı konusunda destek almak için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız yıldırım tehlikesine karşı korunabileceğiniz en iyi sistemleri sizlere sunar.

Kartepe Paratoner Kurulum Hizmetleri

Kartepe paratoner Kurulum hizmetleri için firmamızın uzman çözümlerine başvurabilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz Kartepe ve çevresine paratoner kurulacak bölgede kısa bir alan taraması yaptıktan sonra kurulum hizmetlerine başlayacaktır. İnsan hayatının korunmasını ilke edinen şirketimizin yürüttüğü paratoner çalışmaları büyük bir titizlikle yürütülecektir.

Kartepe Paratoner Kurulum Fiyatları

Kartepe Paratoner Kurulum Fiyatları kurulum yapılacak bölgeye ve paratoner türüne göre değişir. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak ve kurulum yapılacak bölgeyi bildirmek üzere bizi arayabilirsiniz. Hızlı ve güçlü paratoner çözümleri sunan firmamız hizmet verdiği günden bu yana neredeyse %100’e yaklaşan müşteri memnuniyet oranına sahiptir. Bizi aradığınızda müşteri destek departmanımız sizlere ihtiyacınıza en uygun hizmetleri uygun fiyatla sunar.

Kartepe Paratoner Montaj Çeşitleri

Kartepe Paratoner Montajı Esnasında dikkate alınması gereken hangi paratonerin kurulumunun yapılması gerektiğidir. 2 farklı şekilde kurulumu yapılan Kartepe Paratoner Sistemi maliyet açısından farklılıklar doğurabileceği gibi yakalama kapasitesi açısından da belirli farklılıkları bulunmaktadır.

  • Kartepe Aktif Paratoner Montajı
  • Kartepe Faraday Paratoner Montajı
Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Kartepe Paratoner Çalışma Prensibi

Kartepe Paratoner sistemleri farklı çeşitlere ayrılsa da tamamı aynı çalışma prensibine sahiptir. Elektrik tesisatlarında kullanılan topraklama yöntemini bu sistemlerde görmekteyiz. Sadece daha gelişmiş ve güvenli bir sistem olduğunu söylemek mümkün.

Kartepe Paratoner sistemleri uzun direkler halinde gökyüzüne ulaşır. Paratonerdeki ve buluttaki eksi güç birbirini iterek enerjinin toprağa iletilmesini sağlar. İletken olmayan toprak enerjiyi nötrleyerek meydana gelecek kayıpları önler.

Kartepe Paratoner Tesisat Kurulumu ve Montajında Özdinç Elektrik

Firmamız çalışma bakanlığı ekipnet sistemine ve elektrik mühendisleri odasına kayıtlı SMM ve Büro tescil belgelerine sahip yetkili elektrik mühendislik firmasıdır.

Resmi olarak şirketler grubu içerisinde bulunan bir firma olarak verdiğimiz hizmetin de sonuna kadar arkasında duruyoruz. 

En ufak bir sorun halinde sahada bulunan ekiplerimiz doğrultusunda hızlı bir şekilde sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Verdiğimiz hizmetin sonuna kadar arkasında durarak öncelikle güvenliği sonrada müşteri memnuniyetini sonuna kadar karşılıyoruz.