Özdinç Group

Sakarya Yangın Algılama Sistemi Kurulumu

Sakarya yangın algılama sistemi kurulumu orta ve büyük işletmelerde can ve mal bakımından yangının çıkış noktasını yangına yapılabilecek ilk müdahaleyi önceden ikazlarla haber veren bir elektronik güvenlik sistemidir.

Sakarya Yangın Algılama Sistemi Kurulumu

Sakarya yangın algılama sistemi kurulumu özelikle itfaiye raporlarında, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı ve İSG iş sağlığı güvenliği firmaları tarafından istenmekte can ve mal güvenliği için yangın algılama tesisatı mecburi kılınmıştır.

Sakarya yangın algılama sistemi kurulumunda kaçış noktalarına acil yangın butonları konularak istenildiğinde ikaz için yangın algılama butonları kullanılmaktadır.

Sakarya yangın algılama sistemi kurulumunda işletmenin çalışma ses oranları hesaplanarak yeterli miktarda yangın sireni montajı yapılmaktadır.

Tüm yangın acil çıkış kapılarına acil çıkış yönlendirme levhaları ve acil çıkış aydınlatmaları yapılmalıdır.

Özdinç Elektrik Sakarya yangın algılama sistemi kurulumu konusunda uzmanlaşmış mühendis ve teknik kadrosu ile yangın algılama tesisatını projelendirmekte ve en uygun çözümler sunmakta.

Profesyonel Çalışma

Özdinç Elektrik tarafından uygulanan yangın algılama tesisatı kurulumu sayesinde fabrika ve diğer işyerleri yangından kaynaklı olabilecek her türlü soruna karşı güvence altında olur.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Özdinç Elektrik müşterilerine değer veren bir işletmedir. Biz işimize ve çalışanlarımıza sürekli yatırımlar yapıyor siz değerli müşterilerimizin işine hızlı ve uygun çözümler üretiyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Sakarya Yangın Algılama Sistemi Kurulumu

Sakarya yangın algılama sistemi kurulumu nasıl gerçekleştiriyoruz

Özdinç Elektrik olarak öncelikle işletme toplam m2 hesabı üzerinden duman ve ısı hesaplamalarını büyük bir hassasiyet ile hesaplayıp yangın algılama projesini oluşturuyoruz.

Hazırlanan Sakarya yangın algılama sistemi kurulumu projesine istinaden yangın sirenleri, yangın butonları, acil çıkış yönlendirme levhaları, acil çıkış kapısı acil aydınlatma tesisatı, duman ve ısı detektörlerini projeye uygun olarak montajını tamamlıyoruz.

Sakarya yangın algılama sistemi kurulumu adresleme sistemi üzerinden yangın santrali üzerinde bölgeleri ayrı olarak adresliyoruz.

Adresli olarak montajını yapmış olduğumuz yangın algılama tesisatı üzerinden bölge numaralandırma işlemini tamamlıyoruz.

Sakarya yangın algılama sistemi kurulumu duman ve ısı detektörlerindeki adresleme sistemini tek tek testleri ve kontrollerini yaparak yangın algılama sistemini devreye alıyoruz.

Yangın algılama konusunda yıllardır hizmet vermekte olan firmamız her türlü itfaiye raporlarında elektriksel raporlandırma hizmetini sunmaktadır.

Sakarya Yangın Algılama Adresleme Sistemi

Yangın algılama tesisatı kurulumunda adresleme sistemi yangın esnasında ciddi avantaj yaratan sistemlerin başında gelmektedir. Dedektörler sayesinde yangın, duman ve ısının başlangıç noktası tem olarak belirlenip merkez olarak kurulmuş olan ana kumandaya bildirilir. Bu sayede yangının tam olarak nerede başladığının anlaşılmasına ve gerekli tedbirlerin hızlıca alınasına imkan sağlar.

Sakarya Yangın Algılama Tesisatı Kaçış Planı

Har işletmenin öncelikle resmiyete dayanan sonrada kendi durumuna göre bir kaçış planı olması şarttır. Bu plan yangın algılama tesisatı kurulumu esnasında işletme İSG uzmanı ve kurulum ekibi tarafından hazırlanabilmektedir. Kaçış esnasında gerekli aydınlatma, buton, ikaz ve levhaların bulunması zorunlu olduğu gibi gerekli uyarı levhalarının da ışıklı olması şarttır. Plan dahilinde mevzuatta belirtildiği şekilde kaçış noktaları da tarafımızdan hazırlanmaktadır.

Neden Özdinç Elektrik

Sakarya yangın algılama sistemi kurulumu ve montaj hizmetlerinde Özdinç elektrik A.Ş birçok resmi kurum fabrika binaları gibi yapılarda başarılı işlere imza atmış bir firmadır. 

Kurulduğumuz günden bu yana Elektrik hizmetlerinin bir çok kategorisinde sizlere sorunsuz hizmeti sunuyor mutlu müşteriler yaratıyoruz. Aynı zamanda işlerimizde üstlendiğimiz sorumlulukları biliyor işimize ve çalışanlarımıza yatırım yaparak huzurlu bir  iş ortamı sağlıyoruz. Yaptığımız yatırımlar sayesinde de termin edilecek ürünleri de en uygun koşullar ile alıyoruz. Bu sayede yıllardır rakiplerimize oranla siz değerli müşterilerimize en uygun çözümleri sunarak yaptırdığınız işten kar elde etmenize olanak sağlıyoruz.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.