Özdinç Group

Sakarya Paratoner Uygunluk Raporu

Sakarya Paratoner uygunluk raporu tüm kurum ve işletmelerde bulundurulması gerekli olan yıldırımdan korunma sistemi paratoner tesisatını ölçüm ve denetim hizmetlerini yapıyor tüm kontrollerin standartlara uygun şekilde sağlıyor ve raporlandırıyoruz.

Sakarya Paratoner Uygunluk Raporu

Sakarya Paratoner Uygunluk Raporu verilmeden önce paratonerin tam anlamı ile çalışıp çalışmadığını anlamak kalibrasyonlu cihazlarımızla gerekli testleri yapıyor uygunluk için seviye değerlerini tespit ediyoruz.

Paratoner tesisatı için uygun raporun verilebilmesi için, paratoner tesisatının belirlenmiş olan standartlara uygun olması gerekmektedir. Standartlara uygun olmayan, hatalı, sorunlu veya arızalı paratonerlerin, paratoner uygunluk raporuna uygun olacak şekilde doğru ve güvenilir hale getiriyor ve raporu hazırlıyoruz.

Paratonerin doğru çalıştığına dair rapor iniş iletkenlerinin kontrolü, test klamensi kontrolü, oksitlenme kontrolü, koruma borusu kontrolü, paratoner topraklama kontrolü, aktif yakalama paratoner ucu test ölçümü ve yakalama borusu uygunluğu gibi önemli paratoner temel esasların kontrolünü yapıyoruz.

Sorunu olmayan ve kontrolü yapılmış gerekli standartlara uygun olan paratoner sisteminin uygunluğu ile ilgili gerekli raporu hazırlıyor, iş veren ve ilgili kurumlara teslim edilmek üzere sizlere teslim ediyoruz.

Profesyonel Çalışma

Sakarya Paratoner Uygunluk Raporu hizmetlerini kusursuz olan firmamız aynı zamana sizlere en uygun teklifleri sunmaktan gurur duymaktadır.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Verdiğimiz her hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun fiyatlı çözümleri sunmak için canla başla çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Sakarya Paratoner Uygunluk Raporu

Resmî kurumlarda çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı, İSG firmaları ve itfaiye gibi kurumların istemiş olduğu paratoner ölçüm ve uygunluk raporu mecburidir.

Paratonerler için hazırlanmış olan uygunluk raporunun geçerliliği 1 yıldır. Her yıl düzenli olan kontrollerinin yapılması tarafınızca yapılan anlaşmaya bağlıdır.

Sizlerle yapacağımız anlaşma sonucuna göre her yıl paratoner sistemini standartlara uygun hale getirilip raporlandırılmaktadır.

Can ve mal güvenliği açısından paratoner tesisatı için alınacak raporlar var olan tesisatın ne kadar düzgün çalıştığı ve daha sonradan sorun çıkmaması adına oldukça önemlidir.

Paratoner tesisatlarında topraklama ölçüm oranı 10 omh ile sınırlıdır. Bu sınırların aşılmaması gibi durumlarda ilave paratoner topraklama sistemi yapılmaktadır.

Sakarya paratoner uygunluk raporu için yapmış olduğumuz ölçümlerde kullandığımız cihazlarımız kalibrasyonlu ve her yıl düzenli olarak test ve kalibrasyonları yetkili kurumlar tarafından yapılmaktadır.

Sakarya Paratoner Uygunluk Kontrolü

Sakarya paratoner uygunluk kontrolü ve raporu kanunen belirli büyüklükteki firmalar ve belirli kurum ve kuruluşlarda yıllık olarak yaptırılması zorunlu kılınan güvelik tedbiridir. Aynı zamanda bu raporlama Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından zorunlu tutulmuş, İSG ve İtfaiye raporlarında bulundurulması gerekmektedir.

Sizlerle yapacağımız anlaşma sonucunda kullanmış olduğunuz sistem için her yıl aynı dönemde can ve mal güvenliği açısından önem arz eden Sakarya paratoner uygunluk ölçüm ve raporları tarafımızdan hazırlanmaktadır.

Sakarya Paratoner Ölçümü ve Raporlama

Sakarya paratoner uygunluk raporuna ek olarak elektrik mühendisleri odası smm, elektrik mühendisleri odası büro tescil belgesi, cihaz kalibrasyon sertifikaları, Ekipnet kayıt belgesi, elektrik mühendisleri odası topraklama yetkilendirme belgesi, paratoner TSE ve laboratuvar testlerini ek olarak sunmaktayız.

Özdinç elektrik A.Ş hazırlamış olduğu paratoner uygunluk raporu tüm resmî kurumlarda geçerlidir. Paratoner uygunluk raporu önceden alınmış bir tedbir olarak mutlaka yetkili elektrik mühendislik firmalarına yaptırılmalıdır.

Özdinç Elektrik A.Ş firmamız 1988 yılından günümüze birçok resmi ve özel kurumların paratoner uygunluk raporlarını sağlamakta ve her yıl düzenli olarak kontrol ve ölçümlerini yapmaktadır.

Darıca yüksek gerilim trafo işletme sorumluluğu işinin heli ve belirli resmi kurum ve kuruluşlara kayıtlı elektrik ve mühendslik firmaları tarafından sonulabilen ve sonucu tamamen resmiyete dayanan bir hizmettir. Darıca yüksek gerilim işletme sorumluluğu hizmetini en uygun koşullar ile almak isteseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.