Özdinç Group

Körfez Paratoner Sistemi Kurulumu

Biz 35 yılı aşkın süredir sizlere Körfez Paratoner Sistemi Kurulumu Hizmetlerinde profesyonel çözümler sunmakla kalmıyor verdiğimiz hizmete oranla un uygun fiyat politikasını uyguluyoruz.

Körfez Paratoner Sistemi Kurulumu

Yıldırım doğal afetler içerisinde bulunan ve yıkım gücü yüksek olan tahribat açısından ciddi sorunlara yol açan ve aynı zamanda yakıcı etkisi olan afetler arasında yer almaktadır. Yıldırımın oluşturabileceği bu yıkımlardan kurtulmanın en kolay yolu ise Körfez Paratoner Sistemi Kurulumu sunan firmamız aracılığı ile gerekli sistemin kurulumunu sağlatmaktır.

Körfez Paratoner Sistemi Kurulumu sunan firmamız Özdinç Elektrik 35 yılı aşkın deneyimi, uzman teknik ekibi ve konunun profesyonel mühendisleri eşliğinde çalışan ve fizibiliteyi, projeyi ve montaj işlemini tümü ile sonuçlandırarak sizlere anahtar teslimi iş sunan bir firmadır.

Körfez Paratoner Sistemi Kurulumu ve vermiş olduğumuz diğer hizmetler hakkında dilerseniz önce Referanslar sayfamızı kontrol edip sonra bizlere erişim sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Çalışma

Özdinç Elektrik Paratoner kurulumu ve diğer hizmet verdiğimiz tüm işlerin sonuna kadar arkasında duruyor sizlere profesyonel hizmet sunuyor. 

Hızlı ve Uygun Çözümler

Paratoner seçimi ve kurulum hizmetlerini en kusursuz şekilde yapabilmek için gerekli olan tüm süreci işinin ehli mühendis ve kurulum ekibi ile birlikte yönetiyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Körfez Paratoner Sistemi Kurulumu Şirketi

Özdinç Elektrik, mühendislik ve müşavirlik şirketi olarak az önce de bahsettiğimiz üzere 35 yılı aşkın süredir Körfez Paratoner Kurulum Şirketi olarak siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmeti sunmaktayız. Körfez Paratoner Kurulum Hizmetlerinde ilk işimiz kurulum yapılacak yerin incelemesinden geçmektedir. Yapılan incelemeler sonucunda gerekli plan ve proje hazırlanarak gerekli satın alım sürecin geçilmektedir.

Kısa süre içerinde çözümlenen tüm süreçlerin sonunda Körfez Paratoner Sistemi Kurulumu yapılarak tüm süreç en hızlı şekilde çözümlenmektedir. Kurulumu yapılan sistem için gerekli rapor süreçleri ise karşılıklı anlaşmaya bağlı olarak her yıl tekrarlanmaktadır.

Körfez Paratoner Montajı

Körfez paratoner montajı için iki farkı çeşidi bulunan paratoner sistemlerinin kurulumu, montajı, uygulaması tarafımızdan titizlikle yürütülmektedir.

  • Körfez Aktif Paratoner Montajı Hizmetleri
  • Körfez Faraday Paratoner Montajı Hizmetleri

Körfez Aktif Paratoner Tesisatı Montajı

Körfez Paratoner Sistemi Kurulumu İçerisinde yer alan Körfez Aktif Paratoner Tesisatı Montajı hemen her yerde olduğu üzere en çok kullanılan en fazla tercih edilen Paratoner Çeşitleri arasında gelmektedir. Aktif Paratoner olarak adlandırılan bu paratonerler herkesin hemen her yerde görmüş olduğu düz çubuk şeklinde olan paratonerlerdir. 

Tercihen çok fazla rağbet görmesinin en önemli sebebi maliyet açısından diğer paratoner çeşidine göre daha uygun olmasıdır. Yakalama kapasitesi de normal olarak diğer paratonere göre daha düşüktür. Tek yapılan için oldukça uygun bir sistemdir.

Körfez Faraday Paratoner Tesisatı Montajı

Körfez faraday paratoner tesisatı kurulumu normal olarak diğer sisteme nazaran birazdaha maliyetlidir ve yakalama kapasitesi daha yüksektir. Genelde özel yapılar, siteler, geniş alana yayılmış işletmeler için kullanılan Faraday Paratoner Sistemi çoklu yakalama ucu ile güvenlik açısından daha fazla yakalama kapasitesine sahiptir. Kafes şeklinde görünüme sahip olan Faraday sistemlerin kurulum ve montajı çok kısa süre içerisinde tarafımızdan çözümlenmektedir.

Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Özdinç Elektrik Körfez Paratoner Sistemi Montajı Firması

Paratoner Nasıl Çalışır?

Paratoner çalışma mantığı bir çok kişi tarafından yanlış bilinmektedir. Paratoner yakalama ucu ile buluşan yıldırım toprağa olan kablo bağlantısı tarafından yere yani kablo yardımı ile toprağa iletildiği düşünülmektedir. Maalesef ki mantık bu değildir. Yıldırım bir milyon volta kadar enerji üretebilen düştüğü yeri bile yakıp yıkan bir afettir. İncecik kablonun böyle bir yükü iletebileceğini düşünebilmek bile yanlıştır. 

Paratoner sistemindeki kablonun görevi uz ile toprak arasındaki iletişimi saplar yanı paratoner ucunu toprak olarak gösterir. Paratoner ucundaki bileşenler ise düşen yıldırımın nötr hale getirilip itilmesini sağlamaktadır.

Profesyonel Körfez Paratoner Kurulum Hizmetleri

Körfez Paratoner Kurulum Hizmetleri için öncelikli olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Teknik ekibimiz konunun uzmanı mühendislerimiz ve tüm şirketimiz ile birlikte sizlere kusursuz hizmeti sunmak koşulsuz müşteri memnuniyetini yaratmak için canla başla çalışıyor sizlere istediğiniz güvenceyi sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini Körfez Paratoner Sistemi Kurulumu sadece verdiğimiz hizmetle sağlamıyor uygun fiyat politikamızla da yüzleri güldürüyoruz.

Sizlerde Körfez Paratoner Montajı, Körfez Paratoner Satışı için hemen bizleri arayabilir sizler için sunacağımız özel imkanlardan faydalanarak sevdiklerinizi ve kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Arayın görüşelim can ve mal kaybının korunması adına sizleri de kuracağımız mükemmel sistemden istifade ettirelim.