Özdinç Group

Kocaeli İzmit Paratoner Kurulumu ve Montajı

Doğal afetler çoğu zaman can ve mal kaybının yaşanmasına neden olan ve büyük etkileri olan olgular içerisinde adından günümüzde fazlaca söz ettirmektedir. Yıldırım hava hareketleri sonucunda oluşan binlerce volt elektrik enerjisini içerisinde barındıran yangın ve yıkımlara neden olan afettir. Kocaeli İzmit Paratoner Kurulumu ve Montajı sayesinde bu afetten korunmak ise oldukça kolay ve düşük maliyetlidir.

Kocaeli İzmit Paratoner Kurulumu ve Montajı

Belirli birçok yer için kanun gereği şart kılınan Kocaeli İzmit Paratoner Kurulumu ve Montajı kesinlikle ciddi bir konudur ve dikkate alınması gerekir. Can ve mal kaybının korunması maddi ve manevi zararların önüne geçilmesi adına Kocaeli Paratoner Kurulumu ve İzmit Paratoner Kurulumu tarafımızdan yasalar ve mevzuatlar doğrultusunda en nizami şekilde uygulanmaktadır.

Paratoner kamuya bağlı tüm kurumlar, özel okullar, fabrikalar ve hastaneler gibi birçok kuruluş için, kurulum ve raporlama sırasında Çalışma ve Sosyal Kurumlar Bakanlığının yapmış olduğu denetimlerde bulundurulması zorunlu olan en önemli güvenlik tedbirler arasında yer almalıdır. İşletmelerin büyük bir bölümü Kocaeli Paratoner Montajı ve İzmit Paratoner Montajı işlemlerini ruhsatlar için bir basamak olarak görmektedir. Esas olan can ve mal sağlığının korunması olmalıdır.

Biz verdiğimiz tüm hizmetlerde olduğu gibi Kocaeli İzmit Paratoner Kurulumu ve Montajı için de her detayı üzerinde titizlikle duruyor olabilecek sorunları engellemek için işimizi dikkatle yürütüyoruz.

Profesyonel Çalışma

Özdinç Elektrik Paratoner kurulumu ve diğer hizmet verdiğimiz tüm işlerin sonuna kadar arkasında duruyor sizlere profesyonel hizmet sunuyor. 

Hızlı ve Uygun Çözümler

Paratoner seçimi ve kurulum hizmetlerini en kusursuz şekilde yapabilmek için gerekli olan tüm süreci işinin ehli mühendis ve kurulum ekibi ile birlikte yönetiyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Kocaeli İzmit Paratoner Kurulumu ve Montajı

Kocaeli İzmit Paratoner Kurulumu ve Montajı sizleri, çalışanlarınızı, sevdiklerinizi, işinizi işletmenizi yıldırımın olumsuz etkilerinden korumak üzerine kurulmuş sistemlerdir. 79 metre ile 109 metre arasında koruma kapasitesi olan paratoner tarafımızdan gerekli plan ve projesi yapıldıktan, kurulacak alan uygun değilse uygun hale getirildikten sonra kurulumu yapılıp tüm testleri gerçekleştirildikten sonra tarafınıza teslim edilmektedir. Aynı zamanda anlaşmaya bağlı olarak yıllık kontrol ve bakımları da uzman ekip ve mühendislerimizce çözümlenmektedir.

  • Kocaeli Paratoner Kurulum ve Montajı
  • İzmit Paratoner Kurulum ve Montajı

Kocaeli İzmit Paratoner Çeşitleri

Kocaeli İzmit paratoner montajı için iki farkı çeşidi bulunan paratoner sistemlerinin kurulumu, montajı, uygulaması tarafımızdan titizlikle yürütülmektedir.

  • Kocaeli İzmit Aktif Paratoner Kurulumu
  • Kocaeli İzmit Faraday Paratoner Kurulumu

Kocaeli İzmit Aktif Paratoner Montajı

Kocaeli İzmit Paratoner Kurulumu ve Montajında en çok tercih edilen sistemlerin başında Kocaeli Aktif Paratoner Montajı ve İzmit Aktif Paratoner Montajı gelmektedir. Fiyat olarak diğer sisteme nazaran daha uygun olması başlıda tercih sebebidir. Gerekli hesaplama plan ve projelerden sonra uygulama kısa süre içerisinde tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Kocaeli İzmit Faraday Paratoner Montajı

Birinci sisteme nazaran daha maliyetli olan Kocaeli Faraday Paratoner Montajı ve İzmit Faraday Paratoner Montajı genellikle geniş araziye yayılmış fabrikalar, özel yapılar ve sitelerde tercih edilmektedir. Kafes şeklindeki görünümü dolayısı ile bir çok yerden algılama yapan faraday sistemler güvenlik açısından da daha etkilidir.

Özdinç Elektrik Kocaeli İzmit Paratoner Kurulumu ve Montajı Firması

Paratoner Çalışma Şekli

Paratoner çalışma şekli bir çok kişi tarafından yanlış bilinmektedir. Yıldırımı yakalayan uç sayesinde çekilen akım kablo aracılığı ile toprağa iletildiği bilgisi yanlıştır. Binlerce volt barındıran bu enerjinin ince bir kablo ile toprağa iletilmesi mümkün değildir. Zaten piyasada bir milyon volta kadar enerjiyi iletecek bir kablo bulunmamaktadır. 

Eğer bu mantık doğru olmuş olsaydı yapı üzerinde bulundurulacak ve binaya sabitlenecek bir demir parçası paratoner görevini görmüş olacaktı. 

Paratoner sistemindeki topraklamanın mantığı paratoner ucunun toprak olarak görünmesini sağlamak üzerine kllanılmaktadır. İyonlar aracılığı ile enerji nötr hale getirilir.

Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Kocaeli İzmit Paratoner Kurulumu ve Montajı Hizmetleri

Kocaeli İzmit Paratoner Kurulumu ve Montajı için  sizlere kusursuz hizmeti sunabilmek adına uzman teknik ekip ve işinin profesyoneli mühendislerimiz eşliğinde çalışıyor, işimizi en hızlı şekilde tamamlıyoruz.

35 yılı aşkın süredir sizlere sunduğumuz bu hizmetin sonunda müşteri memnuniyetini sağlamak adına en uygun çözümleri ve yaptığımız işe oranla en uygun fiyatları sunuyoruz.

Sizler de başarılı bir şekilde görevini ifa eden bir firma ile çalışmak isterseniz bizleri hemen arayabilir Kocaeli İzmit Paratoner Kurulumu ve Montajı için daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda Paratoner ile ilgili bir çok hizmeti sizlere sunuyoruz.

  • Kocaeli Paratoner Bakımı
  • Kocaeli Paratoner Onarımı
  • İzmit Paratoner Bakımı
  • İzmit Paratoner Onarımı