Özdinç Group

Kocaeli İzmit İç Elektrik Tesisat Uyum Raporu

Kocaeli İzmit İç Elektrik Tesisat Uyum Raporu, özel ve konu hakkında eğitimli elektrik mühendisleri aracılığı ile bir işyerindeki elektrikle ilgili tüm uygulamaların özel cihazlar yardımı ile yapılan kontrollerine istinaden standartlar çerçevesi içinde olduğunu belirten rapordur.

Kocaeli İzmit İç Elektrik Tesisat Uyum Raporu

Firmamız EMO elektrik mühendisleri odası ve bakanlık ekip net sistemine kayıtlı yetkili elektrik mühendislik firmasıdır ve 1988 yılından bu yana sizlere en iyi hizmeti sunmak için tüm enerjisini harcamaktadır.

Biz işimizi yaparken her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun şekilde vermeyi hedeflemiş bir işletmeyiz. İşimizi en iyi şekilde yapmamızın sebebi aldığımız bedelin karşılığı değildir. Bedel ne olursa olsun karakterimizin yansımasını verdiğimiz hizmete ekleriz.

Kocaeli İzmit İç Elektrik Tesisat Uyum Raporu hazırlama esnasında yapmış olduğumuz tüm ölçüm ve testleri sizlerin işimizi ne kadar ciddiye aldığımızı anlamanız adına paylaşıyor sizleri sorunsuz, kusursuz ve eksiksiz hizmetle Özdinç Elektrik olarak buluşturuyoruz.

Profesyonel Çalışma

Özdinç Elektrik tarafından verilen tüm hizmetleri başta müşteri memnuniyetini karşılamak, sonrada müşterilerimizin mağduriyetini gidermek adına hızlı şekilde geçekleştiriyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Özdinç Elektrik tarafından verilen tüm hizmetleri başta müşteri memnuniyetini karşılamak, sonrada müşterilerimizin mağduriyetini gidermek adına hızlı şekilde geçekleştiriyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Özdinç Elektrik

Kocaeli İzmit İç Elektrik Tesisat Uyum Raporu

Firmamız Özdinç Elektrik ve Mühendislik olarak Adapazarı elektrik iç tesisat uygunluk raporunu hazırlamadan önce tüm elektrik sistemlerini en ince ayrıntısına kadar kalibrasyonlu cihazlarımızla büyük bir titizlikle ölçümlerini yapıyor, ölçüm sonucundaki verileri sizlere yasalara uygun şekilde raporluyoruz. Kocaeli İzmit İç Elektrik Tesisat Uyum Raporu esnasında uygulamış olduğumuz bazı test ve kontrolleri bilgi amaçlı olarak sizlerle paylaşıyoruz.

  • Kaçak akım koruma testi
  • Yangın koruma rölesi testi
  • Termal kamera sıcaklık testi
  • Akım taşıma kapasitesi hesapları
  • Elektrik iç tesisat topraklama ölçümü.
  • Kablolama sistemi standart renk kontrolü
  • Yalıtım testi
  • Zayıf akım tesisatı kontrolü

Kocaeli İzmit İç Elektrik Tesisat Uygunluk Raporu

Her konuda belirli standartların oluşması, hayatı kolaylaştıran detaylar arasında yer almaktadır. Kocaeli İzmit İç Elektrik Tesisat Uyum Raporu hayatı kolaylaştırmanın yanı sıra can ve mal kaybının önlenmesi adına alınmış tedbirlerden biridir.

Uzun yılar, hesaplamalar ve çalışmalar sonucunda mecburi kılınan Kocaeli İzmit İç Elektrik Tesisat Uyum Raporu bazı kurum ve kuruluşlara ibrazı ve periyodik olarak kontrolleri gerekmektedir.

Özelikle çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının, itfaiye ve İSG firmalarının üzerinde hassasiyet gösterdiği elektrik tesisatı kontrolleri yılda bir kez yapılıp yetkili mühendislik firmaları tarafından raporlandırılması mecburidir.

Kocaeli İzmit Elektrik Tesisat Denetim Raporu

Her işletmenin can ve mal güvenliği bakımından oldukça önemli olan Kocaeli İzmit İç Elektrik Tesisat Uyum Raporu Raporu elektrik tesisatınızın standartlara uygun olup olmayışıyla alakalı detaylı bir çalışma yürütülmesidir.

Kocaeli İzmit İç Elektrik Tesisat Uyum Raporu elektriksel ölçümler sonucunda hazırlanmakta, elektrik mühendisleri odası yetkilendirme belgeleri ve bakanlık sistemi ekip net belgeleri ile sunulmaktadır.

Kocaeli İzmit İç Elektrik Tesisat Uyum Raporu Türkak tarafından akredite olarak hazırlanmakta ve tüm resmî kurumlarda geçerli olmaktadır.

Kocaeli İzmit İç Elektrik Tesisat Uyum Raporu

Özdinç Elektrik 1988 kurulduğu günden şu anda bulunduğumuz zamana dek Adapazarı ve Sakarya içerisinde bulunan birçok resmi ve özel kuruma elektrik sistemleri üzerine iç tesisatının kanunlara ve standartlara uygun olduğuna dair rapor hazırlamakta ve bunu her yıl periyodik olarak tekrarlamaktadır.

Özdinç Elektrik ve Mühendislik Adapazarı ve hizmet verdiği tüm yerler için Kocaeli İzmit İç Elektrik Tesisat Uyum Raporu veren firmalar arasında tam yetkili elektrik mühendislik firmasıdır.

Sizde işini hakkı ile yürüten, titiz ve itinalı çalışan mühendisleri ile birlikte Kocaeli İzmit İç Elektrik Tesisat Uyum Raporu almak isterseniz bizimle hemen iletişim kanallarımız aracılığı ile bağlantı kurmanızı önemle isteriz.

Elektrik tesisatınız için yapılacak detaylı kontroller hem kendinizi hem çalışanlarınızı hem de iş yerinizi elektrikten doğabilecek felaketlerden koruyacaktır. Bu koruma sonrasında oluşabilecek maddi zararların önüne geçilebileceği gibi aynı zamanda manevi olarak ta oluşabilecek zararların önüne geçilmiş olacaktır.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.