Özdinç Group

Kocaeli Elektrik Pano Montajı

Kocaeli Elektrik Pano Montajı hizmetlerinde sizin için güvenilirlik ön planda ise bizimle hemen iletişime geçiniz. Bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerde %100 müşteri memnuniyetini yakalamış, işini tam anlamı ile ifa eden bir işletmeyiz ce sizleri de çözüm ortağınız olarak portföyümüzde görmek isteriz. Kocaeli Elektrik Pano Montajı ve İmalatı için bugüne kadar sayısız projeye imza atmış bir firma olarak yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Elektrik Panosu Montaj ve imalatında sizlere en hızlı, en güvenilir ve en uygun çözümleri sunuyoruz.

Kocaeli Elektrik Pano Montajı

Kocaeli elektrik pano montajı, şebeke üzerinden işletmeye gelen elektrik enerjisinin en uygun şekilde işletme içerisindeki dağılımını sağlamak adına kurulmuş olan sistemlerdir. Kocaeli elektrik pano montajı kurallara uygun şekilde yapılması sizler için bir çok avantaj sağlamaktadır. Yanlış yapılan pano kurulum ve montajı ise zaman içerisinde size sorun olarak geri dönecektir.

Biz Özdinç Elektrik olarak Kocaeli Elektrik Panosu Kurulumunu ve Kocaeli Elektrik Pano Montajını sizler için uzman mühendislerimiz gözetiminde işinin ehli teknik ekibimiz ile birlikte tamamlıyoruz. Aynı zamanda tüm projeyi yine mühendis ekibimiz ile birlikte hazırlıyor en uygun koşullar doğrultusunda ihtiyaç olan kurulum ve montaj işlemini tamamlıyoruz.

Aynı zamanda hiç bir işimizi şansa bırakmıyor verilen hizmetten memnun kalmanız adına satın alım sürecinde tam ihtiyaca göre en kaliteli ürünleri kullanıyoruz.

Profesyonel Çalışma

Özdinç Elektrik olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin sonuna kadar arkasında duruyor, sizlere kusursuz hizmeti sunmak için işimize ve personellerimize yatırım yapıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması ve işlerinin aksamaması adına en hızlı çözümleri sunarken yaptığımız işe oranla bölgemizdeki en iyi teklifleri sunmaya çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Kocaeli Elektrik Pano Montajı

Kocaeli Elektrik Ana Dağıtım Panosu İmalat Ve Montajı

Kocaeli Elektrik Ana Dağıtım Panosu İmalat Ve Montajı ana Dağıtım Panosu tüm işletmeler için alçak gerilim sistemlerine entegre olarak çalışan elektrik enerjisi aracılığı ile çalışan makine ve diğer aletlere gerekli enerjinin dağıtımını üstlenen trafo ve şehir şebekesine bağlanan panoların ortak adıdır.

Ana dağıtım panolarından tali panolara veya işletme içerisinde kullanılan makinalara alçak gerilim çıkışları verilmektedir. Ana dağıtım panosunda işletmenin kullanacağı enerji yükünün toplamını ana şalter oluşturur ve yönetir.

Gerekli çıkışların makine ve teçhizatlarının yüklerini ise sistem üzerinde çalışan çıkış şalterleri ve sigorta gibi ekipmanlar karşılar.

Ana dağıtım panolarında giriş ana şaltere troit sitemle yangın koruma ve çıkış yüklerinin 300 Ma yangın koruma sistemleriyle ayrıca dağıtımı yapılmalıdır.

Kocaeli Tali Pano İmalat ve Montajı

Kocaeli tali pano imalat ve montajı gerekli yere göre ölçü ve kullanılacak yere göre hazırlanmalıdır. Ana dağıtım panosundan gelen enerjiyi tali pano karşılar ve dağılımı kolaylaştırır. Tali panonun yeri işin yapılacağı yere yakın olmalıdır. Bu sayede hem dağılım kolaylaşır hem de maliyet azalır.

Kocaeli Kumanda Panosu İmalat Ve Montajı

Kocaeli kumanda panosu imalat ve montajı makine ve cihazların kullanımını kolaylaştırmak amacı ile uzaktan bu cihazları yönetmek için kurulmaktadır.

Kocaeli Jenaratör Transfer Panosu İmalat Ve Montajı

Kocaeli jeneratör transfer panosu imalat ve montajı sayesinde jeneratör elektrik kesintisine göre devreye girer veya devre ışı kalır. Panolarda kontaktör ve ATS şalterleri kullanılmaktadır.

Kocaeli Şantiye Panoları İmalat ve Montajı

Kocaeli şantiye panosu imalat ve montaj sürecinde Özdinç Elektrik deneyimli kadrosu ve uygun çözümleri ile sizlere hizmet vermektedir. Şantiye panoları genellikle devam eden inşaat şantiyeleri için kurulan geçici sistemlerdir. Gerek enerjinin dağıtılmasını sağlar.

Kocaeli Aydınlatma Panoları İmalat ve Montajı

Kocaeli aydınlatma sistemi için kullanılan bu panolar genellikle kullanılan aydınlatma devrelerinin kumandaları ve koruma sigortalarının bulunduğu elektrik pano şeklidir.

Kocaeli Kompanzasyon Panosu İmalat Ve Montajı

Kompanzasyon panosu orta ve büyük çaplı işletmelerin reaktif ve kapastif gibi yüklerin dengelenmesi için kullanılır. Kompanzasyon ile ilgili daha detaylı bilgiyi Kompanzasyon Pano Kurulumu sayfamızdan alabilirsiniz.

Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Özdinç Elektrik Kocaeli Elektrik Pano Montajı

Kocaeli Elektrik Pano Kurulumunda Özdinç Elektrik

Özdinç Elektrik Kocaeli Elektrik Panosu Montaj ve Kurulum işlerinde yılların getirdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz. Yapılacak işi keşfini, yaptıktan sonra uzman mühendislerimiz aracılığı ile projelendiriyor yetkin bilgiye sahip personellerimiz sayesinde yine mühendislerimiz eşliğinde kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Vermiş olduğumuz montaj ve kurulum hizmetlerine ilaveten var olan elektrik panonuzun arızası durumunda sizlere teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Özdinç Elektrik A.Ş. olarak işimize ve çalışanlarımıza değer veriyor verdiğimiz bu değerin karşılığını da mutlu müşteriler yaratarak alıyoruz.

İmalat ve montajını yapmış olduğumuz tüm elektrik panoları İSG ve çalışma bakanlığı yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmaktadır.

Özdinç Elektrik ile ilgili diğer merak ettiklerinize Hakkımızda sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Elektrik Pano Montajı için Bilinmesi Gerekenler

Profesyonel Kocaeli elektrik pano montajı ve kurulum hizmetlerinde kesintisiz hizmet sunuyoruz. Bizlere iletişim kanallarımız üzerinden haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Unutmayın! İşletmelerde çıkan yangınların %70 lik bölümü yanlış kurulan pano ve yetersiz malzeme kullanılan tesisattan kaynaklanmaktadır. Biz tüm hesaplamaları en ince ayrıntısına kadar yapıyor ve çıkabilecek tüm sorunları engelliyoruz.

Özdinç Elektrik mühendisleri odası, Türkiye elektrik kurumu ve çalışma bakanlığı kayıtlı uzman kadrosu teknisyen tekniker ve uzman mühendislerden oluşmaktadır.

1988 yılından bu yana hizmet verdiğimiz müşterilerimize her gecen gün yenisini eklemenin gururu içerinde olan Özdinç Elektrik A.Ş müşterilerinin istek ve güvenliğini üst planda tutmaktadır.