Özdinç Group

Kartepe Elektrik Pano Montajı

Özdinç Elektrik Kartepe Elektrik Pano Montajı ve buna bağlı hizmetlerde bugüne kadar sayısız işletme ile çalışmış %100 müşteri memnuniyetini kazanmış bir şirkettir. Sizlerde işini özveri ve itina ile yapan bir firma ile çalışmak istemez misiniz? Kartepe Elektrik Pano Montajı ve İmalatı hizmetleriniz sizin adınıza takip edecek ve üstlenecek bir firma ile çalışmanın verdiği rahatlığı yaşamak isterseniz yanınızdayız. Keşiften projeye, imalattan kuruluma kadar her süreci tüm detaylarıyla üstleniyor size en uygun hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Kartepe Elektrik Pano Montajı

Kartepe elektrik pano montajı, şebeke üzerinden işletmeye gelen elektrik enerjisinin en uygun şekilde işletme içerisindeki dağılımını sağlamak adına kurulmuş olan sistemlerdir. Kartepe elektrik pano montajı kurallara uygun şekilde yapılması sizler için bir çok avantaj sağlamaktadır. Yanlış yapılan pano kurulum ve montajı ise zaman içerisinde size sorun olarak geri dönecektir.

Biz Özdinç Elektrik olarak Kartepe Elektrik Panosu Kurulumunu ve Kartepe Elektrik Pano Montajını sizler için uzman mühendislerimiz gözetiminde işinin ehli teknik ekibimiz ile birlikte tamamlıyoruz. Aynı zamanda tüm projeyi yine mühendis ekibimiz ile birlikte hazırlıyor en uygun koşullar doğrultusunda ihtiyaç olan kurulum ve montaj işlemini tamamlıyoruz.

Aynı zamanda hiç bir işimizi şansa bırakmıyor verilen hizmetten memnun kalmanız adına satın alım sürecinde tam ihtiyaca göre en kaliteli ürünleri kullanıyoruz.

Profesyonel Çalışma

Özdinç Elektrik olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin sonuna kadar arkasında duruyor, sizlere kusursuz hizmeti sunmak için işimize ve personellerimize yatırım yapıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması ve işlerinin aksamaması adına en hızlı çözümleri sunarken yaptığımız işe oranla bölgemizdeki en iyi teklifleri sunmaya çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Kartepe Elektrik Pano Montajı

Kartepe Elektrik Ana Dağıtım Panosu İmalat Ve Montajı

Kartepe Elektrik Ana Dağıtım Panosu İmalat Ve Montajı ana Dağıtım Panosu alçak gerilim sistemlerine bağlı olarak tüm cihazların her türlü işletmede elektrik enerjisi açısından dağıtımını sağlayan, trafo ve şehir enerji şebekelerine bağlanarak kullanılan elektrik panolarına verilen isimdir.

Ana dağıtım panolarından gelen alçak gerilim enerjisini alt yani tali panolar karşılar. İşletmeden kullanılan enerjinin aktarımını ana dağıtım panosu üzerinde bulunan ana şalter yönetmektedir. Ana dağıtım panosundan yapılan çıkışı ise iş yerindeki cihazların kullanımı için karşılayan ekipmanlar ise çıkış şalteri ve sigortalardır.

Ana dağıtım panolarında giriş ana şaltere troit sitemle yangın koruma ve çıkış yüklerinin 300 Ma yangın koruma sistemleriyle ayrıca dağıtımı yapılmalıdır.

Giriş şalteri ve çıkış şalterleri ayrıca yangın koruma yapılmasının sebebi çıkış yükünün birinde 300 Ma kacak durumunda komple ana şalteri attırmasını engellemektir.

Kartepe Tali Pano İmalat ve Montajı

Kartepe elektrik pano montajı içinde bulunan Kartepe tali pano imalat ve montajı sürecinde yapılacak uygulamalara dikkat edilmelidir. Tali panolar Ana dağıtım panosundan sonra gelen panolardır ve ana panolara uzak noktada işin, enerjinin yapılacağı bölüme konuşlandırılması işletme için kablo yükünün oluşturacağı maliyeti azaltır ve enerji dağıtımını kolaylaştırır.

Kartepe Kumanda Panosu İmalat Ve Montajı

Kartepe kumanda panosu imalat ve montajı elektrik ile çalışan cihazların çalışan prensibine yön vererek uzaktan yönetilmesi sağlayan sistemlerdir.

Kartepe Jenaratör Transfer Panosu İmalat Ve Montajı

Kartepe jeneratör transfer panosu imalat ve montajındaki jeneratörün şehir şebekesinden gelen enerjinin durumuna göre açıp kapama işlemini üstlenmektedir. Panolarda kontaktör ve ATS şalterleri kullanılmaktadır.

Kartepe Şantiye Panoları İmalat ve Montajı

Özellikle inşaat yapım süreci içerisinde geçici olarak kurulan panolara şantiye panoları ismi verilmektedir. Şantiye için gerekli enerjinin şehir şebekesinden alınması prensibi ile çalışır. Özdinç Elektrik Kartepe şantiye panosu imalat ve montaj süresinde sizlere uygun çözümler sunmaktadır.

Kartepe Aydınlatma Panoları İmalat ve Montajı

Kartepe aydınlatma sistemi için kullanılan bu panolar genellikle kullanılan aydınlatma devrelerinin kumandaları ve koruma sigortalarının bulunduğu elektrik pano şeklidir.

Kartepe Kompanzasyon Panosu İmalat Ve Montajı

Kompanzasyon panosu orta ve büyük çaplı işletmelerin reaktif ve kapastif gibi yüklerin dengelenmesi için kullanılır. Kompanzasyon ile ilgili daha detaylı bilgiyi Kompanzasyon Pano Kurulumu sayfamızdan alabilirsiniz.

Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Özdinç Elektrik Kartepe Elektrik Pano Montajı

Kartepe Elektrik Pano Kurulumunda Özdinç Elektrik

Özdinç Elektrik Kartepe Elektrik Pano montajı ve kurulum hizmetleri üzerinde yılların getirmiş olduğu bilgi, beceri, deneyim ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaktadır. Pano kurulacak yerin tüm ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar hesaplayarak işleme başlıyor ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışıyoruz.

Yapmış olduğumuz Elektrik panosu imalat ve montajına ilaveten var olan sistemlerinizin en ufak arızasında da sizlere servis hizmeti sunuyoruz.

Özdinç Elektrik A.Ş personelleri de  pano kurulum, montaj ve arıza konusunda gereken eğitimi almış ve yetkin bilgiyle donatılmıştır. Aynı zamanda tüm projelerimiz uzman mühendislerimiz gözetiminde yönetilmektedir

İmalat ve montajını yapmış olduğumuz tüm elektrik panoları İSG ve çalışma bakanlığı yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmaktadır.

Özdinç Elektrik ile ilgili diğer merak ettiklerinize Hakkımızda sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kartepe Elektrik Pano Montajı için Bilinmesi Gerekenler

Profesyonel Kartepe elektrik pano montajı ve kurulum hizmetlerinde kesintisiz hizmet sunuyoruz. Bizlere iletişim kanallarımız üzerinden haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Unutmayın! İşletmelerde çıkan yangınların %70 lik bölümü yanlış kurulan pano ve yetersiz malzeme kullanılan tesisattan kaynaklanmaktadır. Biz tüm hesaplamaları en ince ayrıntısına kadar yapıyor ve çıkabilecek tüm sorunları engelliyoruz.

Özdinç Elektrik mühendisleri odası, Türkiye elektrik kurumu ve çalışma bakanlığı kayıtlı uzman kadrosu teknisyen tekniker ve uzman mühendislerden oluşmaktadır.

1988 yılından bu yana hizmet verdiğimiz müşterilerimize her gecen gün yenisini eklemenin gururu içerinde olan Özdinç Elektrik A.Ş müşterilerinin istek ve güvenliğini üst planda tutmaktadır.