Özdinç Group

Dilovası Fabrika Elektrik Tesisatı

Dilovası fabrika elektrik tesisatı aynı zamanda Dilovası endüstriyel elektrik tesisatı olarak ta adlandırılmaktadır. Fabrika içerisinde bulunan tüm aydınlatma, teçhizat ve makinelerin çalışması için kurulan bir enerji ağıdır. Özel bilgi ve beceri gerektiren tesisat için sizlere yıllardır hizmet sunmaktayız.

Dilovası Fabrika Elektrik Tesisatı

Dilovası fabrika elektrik tesisatı işlemine başlamadan önce yapılması şart olan ve bütün tesisatın buna göre yönetilmesini sağlayan işlem gerekli projenin oluşturulmasıdır. Proje oluşturulmadan önce ise öncelik yerleşim olanının çıkartılması ile başlar. Tüm proje ise bu yerleşim planına bağlı kalarak hazırlanır.

Dilovası fabrika elektrik tesisatı kurulum esnasında yapılacak yerleşim planında kullanılacak olan makine ve cihazların kullanacağı enerjinin hesaplaması da büyük önem arz etmektedir. Yapılacak olan hesaplamaya göre kullanılacak olan kablo ve hazırlanacak panodaki materyallerin kullanımı sonradan oluşabilecek sorunların önüne geçebilecek cinstedir.

Tesisat kurulurken yapılacak en ufak bir hesaplama hatası bırakın yapılan işin çöp olmasını bütün fabrikayı küle çevirecek can ve mal kaybının yaşanmasına neden olacak cistedir. Bu nedenle Dilovası fabrika Elektrik Tesisatı Kurulumu için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Profesyonel Çalışma

Dilovası Fabrika elektrik tesisatı yapı açısından bilgi ve deneyim gerektirmektedir. Özdinç Elektrik fabrika elektrik tesisatında bir çok projeye imza atmış bir firmayız.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Özdinç Elektrik müşterilerine değer veren bir işletmedir. Biz işimize ve çalışanlarımıza sürekli yatırımlar yapıyor siz değerli müşterilerimizin işine hızlı ve uygun çözümler üretiyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Dilovası Fabrika Elektrik Tesisatı

Dilovası fabrika aydınlatma tesisatı kurulumu

Dilovası fabrika elektrik tesisatı hizmetleri içerisinde yer alan Dilovası fabrika aydınlatma tesisatı kurulumu esnasında yüksek tavan armatürleri kullanılmaktadır. Montajlar kablo tavası veya busbar üzerine sağlanmaktadır.

Müşterilerimizin elektrik sarfiyatını minimize etmek adına cıva buharlı ya da floresan yüksek tavan armatürlerin yerine LED armatürler kullanılmaktadır. Aynı zamanda işletmenizin aydınlık ölçümleri de tarafımızdan yapılmaktadır.

Dilovası fabrika aydınlatma sektöründe hizmet vermekte olan firmamız Özdinç Elektrik, en doğru projelerle verimli aydınlatma sistemlerini uygulamaktadır.

Düşük veya yüksek miktarda yapılan aydınlata sistemleri çalışanlar açısından işin kalitesini düşürmekte ve üretimi olumsuz etkilemektedir. Doğru aydınlatma sistemleri ile oluşabilecek hatalar net bir şekilde görülmektedir.

Dilovası fabrika aydınlatma tesisatı yapımına başlamadan önce gerekli hesaplamaları yapıyor, projeyi doğru şekilde hazırlıyor sonrasında kurulum ve montaj çalışmalarına başlıyoruz.

Dilovası fabrika yangın algılama tesisatı kurulumu

Dilovası fabrika yangın algılama sistemi bir fabrikada oluşabilecek yangınlara ısı ve duman detektörleri sayesinde acil olarak müdahale edilebilmesini sağlayan yangının çıkış noktasını adresleme sayesinde gösteren elektronik sistemdir.

Dilovası fabrika yangın algılama konusunda uzman olan firmamız Özdinç Elektrik tarafından yapılan her yangın sistemi denenip test edildikten sonra sizlere teslim edilmektedir. Sistem ile birlikte bulundurulması gereken acil yönlendirme levhaları, yangın kaçış kapıları, acil aydınlatma sitemi ile tüm projelendirme ve uygulama işleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Yangın algıla tesisatı sayfasından daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Özelikle itfaiye raporları, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının özelikle denetlediği fabrika yangın algılama sisteminin yapılması mecburidir.

Dilovası fabrika topraklama tesisatı kurulumu

Fabrika topraklama tesisatı oldukça ciddiye alınması gereken konuların başında yer almaktadır. Hem çalışanlarınızın güvenliğini korumak hem de makinalarınızın korunması adına önem taşır. Doğru şekilde yapılan Dilovası fabrika topraklama tesisatı sizleri makinelerinizin çıkaracağı arızalara karşı korur ve kullandığınız tüm teçhizatların ömrünü uzatır.

Topraklama tesisatı olmayan işletmelerde oluşan statik enerji özellikle kart ve kumanda devrelerinin, kaçak akım rölesi ve yangın rölesinin sıklıkla arızalanmasına yol açar, düzenli çalışmasını engeller. Bu durum ise çok ciddi ve telafisi olmayan sonuçlara yol açabilir.

Özdinç Elektrik olarak Dilovası fabrika topraklama tesisat kurulumunu büyük bir itina ile gerçekleştiriyor, topraklama tesisatını kalibrasyonlu cihazlarımızla istenilen değerlere getirerek topraklamada güvenliği üst seviyeye getiriyoruz.

Bunlara ilaveten Dilovası fabrika topraklama ölçüm hizmetini veriyor gereken ölçümleri tüm topraklama noktalarından yapıyor sizlere sonuç olarak rapor sunuyoruz.

Dilovası fabrika makine elektrik tesisatı kurulumu

Dilovası fabrika elektrik tesisatı hizmetlerin içinde bulunan Dilovası fabrika makine elektrik tesisatı hem yapısı hem de kurulum aşaması sebebi ile dikkat gerektiren bir hizmettir. Doğru kilovat değerleri hesaplanarak doğru kablolama sistemi ile kurulum yapılmalıdır. Her makinenin kullandığı akım ve amper değişiklik göstermektedir. Her makinanın besleme kabloları koruma sigorta ve kompakt şalterleri farklıdır. Tüm makineler için hesaplamalar ayrı yapılmalıdır.

Firmamız Özdinç Elektrik Dilovası fabrika makine elektrik tesisatı makine kurulumu için gerekli hesaplamaları ve projelendirme kısmını yapar en doğru ve en güvenilir şekilde makine elektrik tesisatı kurulumunu tasarlar.

Dilovası fabrika busbar tesisatı kurulumu

Dilovası fabrika elektrik tesisatı bünyesinde yer alan Dilovası fabrika busbar tesisatı kurulumu orta ve büyük çaplı olarak adlandırılan işletmeler için kolaylık sağlayan sistemlerdir. Yoğun kablo kullanımını minimum seviyeye indirir kablo tavası maliyetini ortadan kaldırır.

Bizlerle çalışama kararı alan tüm firmaların maliyetlerini düşünerek hareket ettiğimiz için tüm hesaplamaları en ince ayrıntısına kadar yapıyor en uygun fiyatlı ve en güvenilir teklifleri sunmak için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.
Tüm bunlara ilaveten deneyim mi ve profesyonel ekibimiz eşliğinde kusursuz ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Dilovası endüstriyel fabrika panoları montajı

Firmamız her türlü pano imalat ve montajını gerekli hesaplamaları ve tek hat şemalarını oluşturarak projelerinde uygulamaktadır. Pano montaj süreci, ana dağıtım panosu, tali pano, kumanda panosu, jenaratör panosu, şantiye panoları, aydınlatma panoları hakkında daha detaylı bilgiye Elektrik Pano Montajı adlı sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Dilovası endüstriyel fabrika kompanzasyon montajı

Firmamız kompanzasyon konusunda uzmanlaşmış imalat kurulum montaj arıza bakım onarım ve reaktif takibi yapmaktadır. Kurmuş olduğumuz kompanzasyon panolarında düzenli takip ile reaktif ve kapastif cezayla karşılaşmanızı önlüyoruz.

Dilovası fabrika elektrik tesisatı içerisindeki Kompanzasyon sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgiye Kompanzasyon Kurulumu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Dilovası fabrika kablo tavası montajı

Dilovası fabrika kablo taşıma tavası ihtiyaca göre farklı ölçülerde üretilerek elektrik tesisatını güvenli şekilde istenilen noktaya taşımaya yarayan basit ancak oldukça etkili sistemlerdir. Özellikle aydınlatma sistemleri ve makine kurulumunda kullanılan taşıma tavaları hem görünüm hemde güvenlik açısından önemlidir.

Dilovası fabrika kablo taşıma tavası montajı Özdinç Elektrik tarafından sistematik olarak tasarlanıp nizami şekilde uygulanmaktadır.

Dilovası fabrika idari bina elektrik tesisatı

Dilovası fabrika idari bina elektrik tesisatı önemli ve titizlik isteyen bir konudur. Aydınlatma, yerleşim planı gibi değerler dikkate alınarak oluşturulması gerekir.

Özdinç Elektrik olarak Dilovası fabrika idari bina elektrik tesisatını keşif esnasında yerleşim ve aydınlatma planına göre projelendiriyor, uygulama işlemlerini titizlikle yürütüyoruz.

Dilovası Fabrika Elektrik Tesisatı

En başta da söylediğimiz üzere Dilovası Fabrika elektrik tesisatı gerçek anlamda bilgi ve beceri gerektiren bu işlemin büyük bölümü doğru yerleşim planı ve doğru projelendirmekten geçmektedir. Uzmanlık isteyen projelendirme işlemleri ise Dilovası fabrika elektrik tesisatı adına tamamen mühendislerimiz aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Aynı zamanda kablo kullanımı bu işin en maliyet gerektiren bölümüdür. Bizler maliyetleri kısmak adına panoları çalışma sahasına yakın yerlere kurarak sizleri fazla masraftan kurtararak müşteri memnuniyetini de üst seviyede tutmaktayız. Dilovası Fabrika elektrik tesisatı işlemleriniz için bizlerle iletişime geçmenizin menfaatinize olacağını asla unutmayın.