Özdinç Group

Derince Paratoner Firması Kurulum ve Montaj

Derince Paratoner Firması Kurulum ve Montaj hizmetlerine bağlı olarak Derince Paratoner Kurulumu ve buna ilaveten Derince Paratoner Montajı hizmetini sizlere yaptığımız işe oranla en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Derince Paratoner Firması Kurulum ve Montaj

Derince Paratoner Firması Kurulum ve Montaj hizmetleri sizleri yıldırımın yaratmış olduğu yakıcı ve yıkıcı etkiye karşı korurken can ve mal güvenliğinizi garanti altına almaktadır. Derince Paratoner Kurulumu için ilk amaç can sağlığının korunmasıdır.

Derince Paratoner Firması Kurulum ve Montaj hizmeti için belirlenmiş olan yasalara göre bir çok işletme Derince Paratoner Montajını yaptırmalı ve yaptırılmış olan Paratoner sistemi itfaiye ve İGS raporlarına dahil edilmelidir.

Çalışanların, Çalışma bölgenizi ziyaret eden kişilerin güvenliği önemli olduğu gibi işletmenizin güvenliği de bu yasa çerçevesinde koruma altına alınmıştır. Aynı zamanda yapılacak olan paratoner sistemi çevrenin korunmasına da etkendir. İster istemez belirli mesafe içerisindeki yapıların korunmasını sağlamaktadır. 

Bu nedenle Derince Paratoner Firması Kurulum ve Montaj hizmetimizden ivedilikle yararlanmanızı, en uygun fiyatlar ve profesyonel çözümler için bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Profesyonel Çalışma

Özdinç Elektrik Paratoner kurulumu ve diğer hizmet verdiğimiz tüm işlerin sonuna kadar arkasında duruyor sizlere profesyonel hizmet sunuyor. 

Hızlı ve Uygun Çözümler

Paratoner seçimi ve kurulum hizmetlerini en kusursuz şekilde yapabilmek için gerekli olan tüm süreci işinin ehli mühendis ve kurulum ekibi ile birlikte yönetiyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Derince Paratoner Firması Kurulum ve Montajı

Derince Paratoner Firması Kurulum ve Montajı için destek alabileceğiniz bir çok firma bulunsa bile kimden destek aldığınız oldukça önemlidir. Piyasada paratoner hizmeti veren bir çok firma olsa bile bu firmanın Elektrik Mühendisleri Odasına bağlı olması aynı zamanda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının kurmuş olduğu Ekipnet sistemine bağlı olması sizler için bir avantajdır. 

Firmamız Özdinç elektrik belirtilmiş olan kurum ve kuruluşlara bağlı bölgenin en güçlü elektrik ve mühendislik firmasıdır. Sizde Derince Paratoner Kurulumu için uzman bir firma ile çalışarak kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Derince Paratoner Kurulum ve Montajı İçin Paratoner Çeşitleri

Derince paratoner tesisatı kurulumu için paratoner çeşitleri uygulanacak alana göre değişiklik gösterse de genel olarak tercih çubuk şeklinde olarak bilinen aktif sistemdir. 2 farklı çeşidi olan ve kurulumu yapılan sistemler şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Derince Aktif Paratoner Montaj ve Kurulumu
  • Derince Faraday Paratoner Montaj ve Kurulumu

Derince Aktif Paratoner Montajı ve Kurulumu

Derince Paratoner Kurulumunda genel tercih özellikle maliyet bakımı göz önüne alınarak ta Derince Aktif Paratoner Montajı ve Kurulumundan geçmektedir. Yapılan anlaşmaya göre kısa süre içerisinde kurulabilecek Aktif Paratoner Sistemi firmamız Özdinç elektrik tarafından itina ile uygulanmakta ve sizi kusursuz olarak teslim edilmektedir.

Derince Faraday Paratoner Montajı ve Kurulumu

Derince Faraday Paratoner Montajı ve Kurulumu ise genellikle özel yapı ve işletmelerde tercih edilmektedir. Birden fazla algılama ucu olan sistem kafes şeklinde bir görünüme sahiptir ve koruyuculuğu diğer sisteme oranla çok daha yüksektir. Yapılacak Derince Faraday Paratoner Kurulum anlaşmasına bağlı kalınarak sistem kısa süre içerisinde tüm testleri montaj sonrası yerinde yapılarak sizlere teslim edilmektedir.

Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Derince Paratoner Kurulumu Nasıl Yapılır?

Derince Paratoner Kurulumu yapılması için ilk işimiz kurulum yapılacak alanın uygunluğunun kontrolüdür. Tepe noktası uygun olmayan yapılarda gerekli düzenlemeler yapılarak Derince Paratoner Kurulumu için uygun hale getirilir. Proje ve tedarik sürecinin ardından kurulum uzman ekip ve mühendislerimiz eşliğinde gerçekleştirilir. Aynı zamanda ilk testleri yapılarak sistem tam koruma ve çalışır olarak sizlere teslim edilir.

Derince Paratoner Firması Kurulum ve Montaj Süreci

Derince Paratoner Kurulum ve Montaj Süreci tahmin edildiği gibi uzun zamanlara yayılan bir süreç değildir. Çok kısa süre içerisinde sonuçlandırılan Derince Paratoner Tesisatı Kurulumu maliyet açısından amacı da göz önüne alındığı taktirde oldukça uygundur. Yıllarca kullanıma açıktır.

Derince Paratoner Tesisatı Kurulumunda Özdinç Elektrik

Firmamız Kocaeli ilinin hemen her ilçesine hizmet verdiği gibi İstanbul Anadolu yakasında da kusursuz hizmeti taşımaktadır. Öncelikli hedefimiz her zaman can güvenliği olsa da malınızın da güvence de olması bizim için önemlidir.

Verdiğimiz hizmetler ve uyguladığımız fiyat politikası ile de sizlerin memnuniyeti de önceliklerimiz arasında bulunmaktadır. Peki siz sizi bu kadar düşünen bir firma ile mi çalışmak istersiniz yoksa ben yaptı işim bitti diye yaklaşan, sadece anı yaşayan firmalarla mı çalışmak istersiniz.

Arayın hemen görüşelim Derince Paratoner Firması Kurulum ve Montaj hizmetlerinde sizleri de ayrıcalıklı müşterilerimiz arasına dahil edelim.