Özdinç Group

Derince Elektrik Pano Montajı

Derince Elektrik Pano Montajı Özdinç Elektrik A.Ş’ nin uzmanlık alanlarından biridir. Tarafımızdan yönetilen her proje büyük bir titizlik ve özenle ifa edilmektedir. Elektrik Pano Montajında sizi anlayan sizlerin güvenliğini düşünen bir firma ila çalışmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşletmeniz için Derince Elektrik Pano Montajı ve İmalatı sürecini baştan sona kadar üstleniyor, bu konuda kafanızın rahat etmesi için geniş ekip ağımız ile çalışıyoruz. Keşif, proje, imalat, tesisat ve kurulum hizmetlerinde size en uygun çözümleri sunuyoru

Derince Elektrik Pano Montajı

Derince elektrik pano montajı, şebeke üzerinden işletmeye gelen elektrik enerjisinin en uygun şekilde işletme içerisindeki dağılımını sağlamak adına kurulmuş olan sistemlerdir. Derince elektrik pano montajı kurallara uygun şekilde yapılması sizler için bir çok avantaj sağlamaktadır. Yanlış yapılan pano kurulum ve montajı ise zaman içerisinde size sorun olarak geri dönecektir.

Biz Özdinç Elektrik olarak Derince Elektrik Panosu Kurulumunu ve Derince Elektrik Pano Montajını sizler için uzman mühendislerimiz gözetiminde işinin ehli teknik ekibimiz ile birlikte tamamlıyoruz. Aynı zamanda tüm projeyi yine mühendis ekibimiz ile birlikte hazırlıyor en uygun koşullar doğrultusunda ihtiyaç olan kurulum ve montaj işlemini tamamlıyoruz.

Aynı zamanda hiç bir işimizi şansa bırakmıyor verilen hizmetten memnun kalmanız adına satın alım sürecinde tam ihtiyaca göre en kaliteli ürünleri kullanıyoruz.

Profesyonel Çalışma

Özdinç Elektrik olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin sonuna kadar arkasında duruyor, sizlere kusursuz hizmeti sunmak için işimize ve personellerimize yatırım yapıyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması ve işlerinin aksamaması adına en hızlı çözümleri sunarken yaptığımız işe oranla bölgemizdeki en iyi teklifleri sunmaya çalışıyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Derince Elektrik Pano Montajı

Derince Elektrik Ana Dağıtım Panosu İmalat Ve Montajı

Derince Elektrik Ana Dağıtım Panosu İmalat Ve Montajı alçak gerilim sistemleri üzerinde çalışan makine ve diğer tüm teçhizatların küçük, orta ve büyük çaplı işletmede elektriksel dağıtımını sağlayan trafo veya direkt olarak şehir şebekelerine bağlanılarak kullanılan panolara Ana Dağıtım Panosu adı verilmektedir.

Ana dağıtım için kullanılan panolardan, alt yani tali panolara veya elektrik enerjisi ile çalışan tüm cihazlara alçak gerilim çıkışı verilir. Ana dağıtım panosu üzerinde işletmenin ihtiyacı olan enerjinin toplamını ana şalter oluşturmaktadır. Ana şalterden yapılan çıkışı ise çıkış şalterleri ve sigorta gibi ekipmanlar karşılar.

Ana dağıtım panolarında giriş ana şaltere troit sitemle yangın koruma ve çıkış yüklerinin 300 Ma yangın koruma sistemleriyle ayrıca dağıtımı yapılmalıdır.

Giriş şalteri ve çıkış şalterleri ayrıca yangın koruma yapılmasının sebebi çıkış yükünün birinde 300 Ma kacak durumunda komple ana şalteri attırmasını engellemektir.

Derince Tali Pano İmalat ve Montajı

Derince elektrik pano montajı hizmetleri içinde bulunan Derince tali pano imalat ve montajı işlemlerinin en doğru şekilde yapılması şarttır aksi taktirde çok ciddi sonuçların oluşması kaçınılmaz olur. Tali panolar, ana dağıtım panosundan sonra kullanılır. Ana dağıtım panosundan uzak yere konuşlandırılır. Uzak nokta seçilmesinin sebebi ise hem iç dağıtımı kolaylaştırır hem da kablo yükünün oluşturacağı maliyeti engeller.

Derince Kumanda Panosu İmalat Ve Montajı

Derince kumanda panosu imalat ve montajı genellikle makine ve benzer cihazların uzaktan kontrol edilmesi amacı ile kurulan sistemlerdir.

Derince Jenaratör Transfer Panosu İmalat Ve Montajı

Derince jeneratör transfer panosu imalat ve montajındaki amaç elektrik kesintisi gibi durumlarda şehir şebekesinin sağladığı enerjinin durumuna göre jeneratörü açıp kapama işlemini üstlenmesidir. Panolarda kontaktör ve ATS şalterleri kullanılmaktadır.

Derince Şantiye Panoları İmalat ve Montajı

Şantiye panoları yapımına başlanan ve yapımı devam eden özellikle inşaat şantiyelerinde kullanılan sistemlerdir. Şantiye için gerekli elektrik enerjisinin sağlanması için kullanılan geçici panolardır. Derince şantiye panosu imalat ve montaj sürecinde Özdinç Elektirik uzman ekibi ile sizlerin yanındadır.

Derince Aydınlatma Panoları İmalat ve Montajı

Derince aydınlatma sistemi için kullanılan bu panolar genellikle kullanılan aydınlatma devrelerinin kumandaları ve koruma sigortalarının bulunduğu elektrik pano şeklidir.

Derince Kompanzasyon Panosu İmalat Ve Montajı

Kompanzasyon panosu orta ve büyük çaplı işletmelerin reaktif ve kapastif gibi yüklerin dengelenmesi için kullanılır. Kompanzasyon ile ilgili daha detaylı bilgiyi Kompanzasyon Pano Kurulumu sayfamızdan alabilirsiniz.

Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Özdinç Elektrik Derince Elektrik Pano Montajı

Derince Elektrik Pano Kurulumunda Özdinç Elektrik

Firmamız Özdinç Elektrik Derince elektrik pano montajı ve kurulumuna yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizlere hizmet sunuyor.  İhtiyacınız olan enerji yükünün hesaplanması sonucunda uygun olan elektrik pano montajlarını en uygun şartlarda sizlere sunuyoruz.

Firmamız Derince elektrik pano montajı ve kurulum hizmetinin haricinde her türlü arızalarının giderilmesi konusunda da sizler servis hizmeti sunmaktadır.

Özdinç Elektrik A.Ş çalışanları pano kurulum, montaj ve arıza konusunda uzmanlaşmıştır. Gereken hesaplamalar da yıllarını bu işe adamış mühendislerimiz tarafından yapılmakta ve sizlere profesyonel çözümler sunulmaktadır.

İmalat ve montajını yapmış olduğumuz tüm elektrik panoları İSG ve çalışma bakanlığı yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmaktadır.

Özdinç Elektrik ile ilgili diğer merak ettiklerinize Hakkımızda sayfasından ulaşabilirsiniz.

Derince Elektrik Pano Montajı için Bilinmesi Gerekenler

Profesyonel Derince elektrik pano montajı ve kurulum hizmetlerinde kesintisiz hizmet sunuyoruz. Bizlere iletişim kanallarımız üzerinden haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Unutmayın! İşletmelerde çıkan yangınların %70 lik bölümü yanlış kurulan pano ve yetersiz malzeme kullanılan tesisattan kaynaklanmaktadır. Biz tüm hesaplamaları en ince ayrıntısına kadar yapıyor ve çıkabilecek tüm sorunları engelliyoruz.

Özdinç Elektrik mühendisleri odası, Türkiye elektrik kurumu ve çalışma bakanlığı kayıtlı uzman kadrosu teknisyen tekniker ve uzman mühendislerden oluşmaktadır.

1988 yılından bu yana hizmet verdiğimiz Derince elektrik pano montajı için her gecen gün yenisini eklemenin gururu içerinde olan Özdinç Elektrik A.Ş müşterilerinin istek ve güvenliğini üst planda tutmaktadır.