Özdinç Group

Darıca Paratoner Kurulum Hizmetleri

Biz 35 yılı aşkın süredir sizlere Darıca Paratoner Kurulum Hizmetlerinde profesyonel çözümler sunmakla kalmıyor verdiğimiz hizmete oranla un uygun fiyat politikasını uyguluyoruz.

Darıca Paratoner Kurulum Hizmetleri

Yıldırım doğal afetler içerisinde bulunan ve yıkım gücü yüksek olan tahribat açısından ciddi sorunlara yol açan ve aynı zamanda yakıcı etkisi olan afetler arasında yer almaktadır. Yıldırımın oluşturabileceği bu yıkımlardan kurtulmanın en kolay yolu ise Darıca Paratoner Kurulum Hizmetleri sunan firmamız aracılığı ile gerekli sistemin kurulumunu sağlatmaktır.

Darıca Paratoner Kurulum Hizmetleri sunan firmamız Özdinç Elektrik 35 yılı aşkın deneyimi, uzman teknik ekibi ve konunun profesyonel mühendisleri eşliğinde çalışan ve fizibiliteyi, projeyi ve montaj işlemini tümü ile sonuçlandırarak sizlere anahtar teslimi iş sunan bir firmadır.

Darıca Paratoner Montajı ve vermiş olduğumuz diğer hizmetler hakkında dilerseniz önce Referanslar sayfamızı kontrol edip sonra bizlere erişim sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Çalışma

Özdinç Elektrik Paratoner kurulumu ve diğer hizmet verdiğimiz tüm işlerin sonuna kadar arkasında duruyor sizlere profesyonel hizmet sunuyor. 

Hızlı ve Uygun Çözümler

Paratoner seçimi ve kurulum hizmetlerini en kusursuz şekilde yapabilmek için gerekli olan tüm süreci işinin ehli mühendis ve kurulum ekibi ile birlikte yönetiyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Darıca Paratoner Kurulum Şirketi

Özdinç Elektrik, mühendislik ve müşavirlik şirketi olarak az önce de bahsettiğimiz üzere 35 yılı aşkın süredir Darıca Paratoner Kurulum Şirketi olarak siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmeti sunmaktayız. Darıca Paratoner Kurulum Hizmetlerinde ilk işimiz kurulum yapılacak yerin incelemesinden geçmektedir. Yapılan incelemeler sonucunda gerekli plan ve proje hazırlanarak gerekli satın alım sürecin geçilmektedir.

Kısa süre içerinde çözümlenen tüm süreçlerin sonunda Darıca Paratoner Sistemi Montajı yapılarak tüm süreç en hızlı şekilde çözümlenmektedir. Kurulumu yapılan sistem için gerekli rapor süreçleri ise karşılıklı anlaşmaya bağlı olarak her yıl tekrarlanmaktadır.

Darıca Paratoner Montajı

Darıca paratoner montajı için iki farkı çeşidi bulunan paratoner sistemlerinin kurulumu, montajı, uygulaması tarafımızdan titizlikle yürütülmektedir.

  • Darıca Aktif Paratoner Kurulum Hizmetleri
  • Darıca Faraday Paratoner Kurulum Hizmetleri

Darıca Aktif Paratoner Montajı

Darıca Aktif Paratoner Montajı hemen her yerde olduğu üzere en çok kullanılan en fazla tercih edilen Paratoner Çeşitleri arasında gelmektedir. Aktif Paratoner olarak adlandırılan bu paratonerler herkesin hemen her yerde görmüş olduğu düz çubuk şeklinde olan paratonerlerdir. 

Tercihen çok fazla rağbet görmesinin en önemli sebebi maliyet açısından diğer paratoner çeşidine göre daha uygun olmasıdır. Yakalama kapasitesi de normal olarak diğer paratonere göre daha düşüktür. Tek yapılan için oldukça uygun bir sistemdir.

Darıca Faraday Paratoner Montajı

Darıca faraday paratoner montajı normal olarak diğer sisteme nazaran birazdaha maliyetlidir ve yakalama kapasitesi daha yüksektir. Genelde özel yapılar, siteler, geniş alana yayılmış işletmeler için kullanılan Faraday Paratoner Sistemi çoklu yakalama ucu ile güvenlik açısından daha fazla yakalama kapasitesine sahiptir. Kafes şeklinde görünüme sahip olan Faraday sistemlerin kurulum ve montajı çok kısa süre içerisinde tarafımızdan çözümlenmektedir.

Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Özdinç Elektrik Darıca Paratoner Montaj Firması

Paratoner Nasıl Çalışır?

Paratoner çalışma mantığı bir çok kişi tarafından yanlış bilinmektedir. Paratoner yakalama ucu ile buluşan yıldırım toprağa olan kablo bağlantısı tarafından yere yani kablo yardımı ile toprağa iletildiği düşünülmektedir. Maalesef ki mantık bu değildir. Yıldırım bir milyon volta kadar enerji üretebilen düştüğü yeri bile yakıp yıkan bir afettir. İncecik kablonun böyle bir yükü iletebileceğini düşünebilmek bile yanlıştır. 

Paratoner sistemindeki kablonun görevi uz ile toprak arasındaki iletişimi saplar yanı paratoner ucunu toprak olarak gösterir. Paratoner ucundaki bileşenler ise düşen yıldırımın nötr hale getirilip itilmesini sağlamaktadır.

Profesyonel Darıca Paratoner Hizmetleri

Darıca Paratoner Kurulum Hizmetleri için öncelikli olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Teknik ekibimiz konunun uzmanı mühendislerimiz ve tüm şirketimiz ile birlikte sizlere kusursuz hizmeti sunmak koşulsuz müşteri memnuniyetini yaratmak için canla başla çalışıyor sizlere istediğiniz güvenceyi sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini Darıca Paratoner Kurulum Hizmetlerinde sadece verdiğimiz hizmetle sağlamıyor uygun fiyat politikamızla da yüzleri güldürüyoruz. 

Sizlerde Darıca Paratoner Montajı, Darıca Paratoner Satışı için hemen bizleri arayabilir sizler için sunacağımız özel imkanlardan faydalanarak sevdiklerinizi ve kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Arayın görüşelim can ve mal kaybının korunması adına sizleride kuracağımız mükemmel sistemden istifade ettirelim.