Özdinç Group

Çayırova Yangın Algılama Tesisatı Kurulumu

Çayırova Yangın algılama tesisatı kurulumu büyük ve orta ölçekli işletmelerde sıklıkla kullanılan, yangın anında adres ve ikaz mantığı ile uyarıda bulunan elektronik güvenlik sistemidir. Can ve mal kaybını engelleyen Yangın algılama tesisatı kurulumu Özdinç Elektrik tarafından titizlikle uygulanmaktadır.

Çayırova Yangın Algılama Tesisatı Kurulumu

Yangın algılama tesisatı gerek Çayırova gerekse tüm ülkede itfaiye raporlarında, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı ve İSG iş sağlığı güvenliği firmaları tarafından istenmektedir. Çayırova yangın algılama tesisatı kurulumu hem can ve mal kaybına hem de çevreye verebileceği zararlara istinaden kanınlar çerçevesinde mecburi kılınmıştır.

Yangın algılama tesisatı tertip edilirken kaçış noktaları üzerine acil yardım butonları konularak manuel olarak kullanılmak üzerine konuşlandırılmaktadır.

Çalışma ortamının ses düzeyi yangın anında devreye girecek ses düzeyinden yüksek olmaması adına gerekli ses hesaplamaları yapılarak siren ses düzeyi ayarlanmaktadır. Yangın anındaki acil kaçış planı için acil çıkış yönlendirme levhaları ve acil çıkış alanı için gerekli aydınlatmalar yapılmaktadır.

Özdinç elektrik Çayırova yangın algılama tesisatı kurulumu konusunda uzmanlaşmış mühendis ve teknik kadrosu ile yangın algılama tesisatını projelendirmekte ve en uygun çözümler sunmakta.

Profesyonel Çalışma

Özdinç Elektrik tarafından uygulanan Çayırova yangın algılama tesisatı kurulumu sayesinde fabrika ve diğer işyerleri yangından kaynaklı olabilecek her türlü soruna karşı güvence altında olur.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Özdinç Elektrik müşterilerine değer veren bir işletmedir. Biz işimize ve çalışanlarımıza sürekli yatırımlar yapıyor siz değerli müşterilerimizin işine hızlı ve uygun çözümler üretiyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Çayırova Yangın Algılama Tesisatı Kurulumu

Çayırova Yangın Algılama Tesisatı Kurulumunu Nasıl Gerçekleştiriyoruz

Özdinç Elektrik olarak Çayırova yangın algılama tesisatı kurulumunda öncelikle işletme toplam m2 baz alınarak duman ve ısı hesaplamalarını mühendislerimiz eşliğinde yapıyor ve yangın algılama tesisatı projesini oluşturuyoruz.

Hazırlanan projeye uygun şekilde yangın butonları, acil çıkış yönlendirme levhaları, acil çıkış kapısı acil aydınlatma tesisatı, duman ve ısı detektörlerini gerekli alanlara yerleştiriyor kurulumunu sağlıyoruz.

Yangın algılama adresleme sistemi üzerinden yangın santrali üzerinde bölgeleri ayrı olarak adresliyoruz. Adresli olarak montajını yapmış olduğumuz yangın algılama tesisatı üzerinden bölge numaralandırma işlemini tamamlıyoruz.

Yangın algılama tesisatı içerisinde bulunan ısı ve duman detektörlerini, bu detektörlerin ana sistem üzerindeki adreslemelerini ve yangın algılama sistemin tümünün kontrollerini yapıyor sistemi devreye alıyoruz.

Yangın algılama konusunda uzun yıllardır sizlere hizmet vermen firmamız her türlü itfaiye raporlarında elektriksel raporlandırma hizmetini de sunmaktadır. 

Çayırova Yangın Algılama Adresleme Sistemi

Çayırova yangın algılama tesisatı kurulumunda adresleme sistemi yangın esnasında ciddi avantaj yaratan sistemlerin başında gelmektedir. Dedektörler sayesinde yangın, duman ve ısının başlangıç noktası tem olarak belirlenip merkez olarak kurulmuş olan ana kumandaya bildirilir. Bu sayede yangının tam olarak nerede başladığının anlaşılmasına ve gerekli tedbirlerin hızlıca alınasına imkan sağlar.

Çayırova Yangın Algılama Tesisatı Kaçış Planı

Her işletmenin öncelikle resmiyete dayanan sonrada kendi durumuna göre bir kaçış planı olması şarttır. Bu plan Çayırova yangın algılama tesisatı kurulumu esnasında işletme İSG uzmanı ve kurulum ekibi tarafından hazırlanabilmektedir. Kaçış esnasında gerekli aydınlatma, buton, ikaz ve levhaların bulunması zorunlu olduğu gibi gerekli uyarı levhalarının da ışıklı olması şarttır. Plan dahilinde mevzuatta belirtildiği şekilde kaçış noktaları da tarafımızdan hazırlanmaktadır.

Neden Özdinç Elektrik

Değerli müşterilerimiz öncelikle köklü bir firma olduğumuzu 1988 yılından bu yana Kocaeli / Gebze ilçesinde elektrik, elektrik tesisatı, endüstriyel elektrik, paratoner sistemleri, pano montaj ve kurulumları gibi birçok konuda hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz.

Biz sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için elimizden gelen çabayı sonuna kadar gösteriyor hiçbir şekilde ve hiçbir konuda müşterilerimizin ve müşterimiz olma potansiyelindeki işletmelerin mağdur kalmasını istemiyoruz. Bu sebeple eğer gerekirse 7 gün 24 saat kesintisi hizmet sunuyoruz.

Gerek Çayırova yangın algılama tesisatı kurulumunda gerekse diğer hizmet verdiğimiz tüm konularda koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak adına eğitimli olmuş olsa bile bizim tarafımızdan eğitime tabi tutulan ekip üyeleri ile çalışıyor projelerimizi ise yine kendi bünyemizdeki mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Geniş servis ağımız sayesinde de gerek bizim yaptığımız kurulumlar olsun gerekse farklı yerden hizmet almış olun desteğimizi esirgemiyoruz.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.