Özdinç Group

Çayırova Topraklama Ölçümü ve Raporlaması

Çayırova Topraklama Ölçümü ve Raporlaması hem hayat kurtaran hem de zarara uğramamanızı sağlayan çok önemli bir konudur. Topraklama her işletmede olması gereken en önemli elektriksel güvenlik tedbirleri arasında yer almaktadır. Gerek insan hayatı gerekse kullanılmakta olan cihazların güvenliği açısından büyük önem taşıyan topraklama aynı zamanda kullanılan cihazların daha uzun ömürlü olmasına katkı sağlamaktadır.

Çayırova Topraklama Ölçümü ve Raporlaması

İş yerleri ve tüm işletmeler için yapılması gereken Çayırova Topraklama Ölçümü ve Raporlaması Hizmeti veya diğer bir adıyla topraklama ölçümü ve uygunluk belgesi sadece EMO belgesi olan işletmeler tarafından belirli denetlemeler sonucunda verilmektedir.

Topraklama sistemlerinde zamanla oluşabilecek arızalar topraklama direncini düşürmekte ölçümü her yıl düzenli olarak kalibrasyonlu topraklama ölçüm cihazı ile ölçülmekte ve raporlandırılmaktadır. İşlem sonucunda verilen ölçüm yapılan cihazın kalibrasyon ve yetki belgeleri de rapora ilave edilmelidir.

Firmamız Özdinç Elektrik Mühendislik bölgemizin Çayırova Topraklama Ölçümü ve Raporlaması Hizmeti veren firmaları arasında tam yetkili elektrik mühendislik firmasıdır.

Profesyonel Çalışma

Özdinç Elektrik tarafından verilen tüm hizmetleri başta müşteri memnuniyetini karşılamak, sonrada müşterilerimizin mağduriyetini gidermek adına hızlı şekilde geçekleştiriyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Özdinç Elektrik müşterilerine değer veren bir işletmedir. Biz işimize ve çalışanlarımıza sürekli yatırımlar yapıyor siz değerli müşterilerimizin işine hızlı ve uygun çözümler üretiyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Çayırova Topraklama Ölçümü ve Raporlaması

Çayırova Topraklama Ölçümü

Düzgün ve düzenli şekilde her yıl düzenli olarak topraklama kontrolü yapılan bir işletmede verimlilik artar yangın koruma rölesi kacak akım koruma röleleri ve statik enerjiden dolayı arıza yapan cihaz ve makinalar daha verimli çalışır. Gerek imalat kalitesi, insan hayatı ve elektriksel oluşabilecek felaketleri önlemiş olur.

Çayırova Topraklama Ölçümü ve Raporlaması Hizmeti gerek İSG firmaları, itfaiye gerekse çalışma ve sosyal güvenlik bakanlıkları her yıl periyodik olarak topraklama ölçüm raporu talep etmektedirler.

Çalışma ve sosyal güvenlik sistemi ekipnet sistemine kayıtlı firmamızın hazırlamış olduğu topraklama ölçüm raporu tüm resmî kurumlarda geçerlidir.

Çayırova Topraklama Ölçmü Hizmetini gerçekleştirdiğimiz cihazlarımız her yıl ilgili kurumlar tarafından kalibrasyon doğruluk testlerinden geçmekte yapılan her topraklama ölçümünde doğru ve sağlıklı değerler alınmaktadır.

Çayırova Topraklama Ölçümü ve Raporlaması Hizmetine ek olarak sunduğumuz elektrik mühendisleri SMM, büro tescil, topraklama yetkilendirme belgesi, ekipnet belgesi ve topraklama kalibrasyon belgelerimizi ayrıca rapor eki olarak sunmaktayız.

Çayırova Topraklama Raporu Hazırlama

Çayırova Topraklama Raporu TT sistem, TN sistem ve İT sistem olarak üç farklı uygulama yapılabilen topraklama sistemlerinin tamamında sağlıklı veriler alınmış ve üç farklı topraklama çeşidi günümüzde uygulamaları devam etmektedir.

Koruma topraklaması, işletme topraklaması ve fonksiyon topraklaması olarak üç gurupta sınıflandırılabilen topraklama tesisatlarının işleyişleri birbirinden farklı amaçla tasarlanmaktadır.

Topraklama tesisatlarında galvaniz topraklama kazığı, Som bakır topraklama çubuğu, bakır ağ, topraklama levhası gibi topraklama sağlayıcı malzemeler kullanılmaktadır.

Çayırova Topraklama Ölçüm Raporu

Çayırova Topraklama Ölçümü ve Raporlaması konusunda yıllardır hizmet vermekte olan firmamız Özdinç Elektrik yetkili uzman mühendisleri ile topraklama ölçümlerini yapmakta yapılan ölçümler neticesinde almış oldukları değerlerle topraklama raporlarını profesyonelce hazırlamaktadır.

Çayırova Topraklama Ölçümü ve Raporlaması test bakım ve onarım işlerinde firmamız uzun yıllardır faaliyet göstermekte birçok resmi kurum, alışveriş merkezleri, havaalanı, fabrika, okul, enerji tesisleri gibi elektriğin kullanıldığı her alanda Dilovası Topraklama Raporu Denetim ve Ölçüm hizmeti sağlamaktadır.

Çayırova Topraklama Ölçme ve Raporlama

Çayırova Topraklama Ölçümü ve Raporlaması az önce de belirttiğimiz üzere can sağlığının korunması adına uygulanması ve her yıl tekrarlanması gereken bir işlemdir.

Bu işlem resmiyete dayanan bir hizmet olduğundan yapılacak tüm test ve denetim en ince ayrıntısına göre mevzuatta belirtildiği şekilde ifa edilmeli ve sonuç tam olarak belirlendiği üzere raporlanmalıdır.

Çayırova topraklama raporlama ile ilgili sorunlarınızda da her zaman yanınızda olacak, var olan sorunları ortadan kaldırıp size güvenli bir çalışma ortamı sağlayacak bir daima ile çalışmak isterseniz biz her zaman uzman çalışan kadromuz ve mühendislerimiz eşliğinde sizlerin yanındayız.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.