Özdinç Group

Çayırova Fabrika Elektrik Tesisatı

Çayırova fabrika elektrik tesisatı diğer adıyla Çayırova endüstriyel elektrik tesisatı fabrika ve işletmelerdeki elektrik enerjisi ile çalışan makine, aydınlatma ve belirli teçhizatların ihtiyaç duyduğu enerjiyi karşılamaktadır. Normal elektrik tesisatından çok farklı olan fabrika elektrik tesisatı hizmetini yıllardır sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Çayırova Fabrika Elektrik Tesisatı

Çayırova fabrika elektrik tesisatı işlemine başlamadan önce yapılması şart olan ve bütün tesisatın buna göre yönetilmesini sağlayan işlem gerekli projenin oluşturulmasıdır. Proje oluşturulmadan önce ise öncelik yerleşim olanının çıkartılması ile başlar. Tüm proje ise bu yerleşim planına bağlı kalarak hazırlanır.

Çayırova fabrika elektrik tesisatı kurulum esnasında yapılacak yerleşim planında kullanılacak olan makine ve cihazların kullanacağı enerjinin hesaplaması da büyük önem arz etmektedir. Yapılacak olan hesaplamaya göre kullanılacak olan kablo ve hazırlanacak panodaki materyallerin kullanımı sonradan oluşabilecek sorunların önüne geçebilecek cinstedir.

Tesisat kurulurken yapılacak en ufak bir hesaplama hatası bırakın yapılan işin çöp olmasını bütün fabrikayı küle çevirecek can ve mal kaybının yaşanmasına neden olacak cistedir. Bu nedenle Çayırova fabrika Elektrik Tesisatı Kurulumu için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Profesyonel Çalışma

Çayırova Fabrika elektrik tesisatı yapı açısından bilgi ve deneyim gerektirmektedir. Özdinç Elektrik fabrika elektrik tesisatında bir çok projeye imza atmış bir firmayız.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Özdinç Elektrik müşterilerine değer veren bir işletmedir. Biz işimize ve çalışanlarımıza sürekli yatırımlar yapıyor siz değerli müşterilerimizin işine hızlı ve uygun çözümler üretiyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Çayırova Fabrika Elektrik Tesisatı

Çayırova fabrika aydınlatma tesisatı kurulumu

Çayırova fabrika aydınlatma tesisatı kurulumu esnasında yüksek tavan armatürlerini verimlilik açısından kullanmaya özen gösteriyoruz. Montaj için kablo tavası ve busbar kullanıyoruz.

Sizlerin elektrik ödemelerinden tasarruf etmenizi sağlayacak LED aydınlatma sistemleri üzerinde duruyor cıva, buharlı ve floresan sistemlerden kaçınıyor aydınlık ölçümünü sağlıyoruz.

Çayırova fabrika aydınlatma sektöründe hizmet sunan bir firma olarak en doğru projelere imza atıyoruz.

Üretimi ve verimliliği olumsuz şekilde etkileyecek düşük veya yüksek miktardaki aydınlatmadan kaçınıyor, çalışma, üretim ve hataların doğru şekilde görünmesini sağlayacak sistemler üzerinde çalışıyoruz.

Çayırova fabrika aydınlatma tesisatı için öncelikle en doğru projeyi hazırlıyor, gereken hesaplamaları yapıyor sonrasında montaj ve kurulum işlemine geçiyoruz.

Çayırova fabrika yangın algılama tesisatı kurulumu

Çayırova fabrika yangın algılama tesisatı yangın ve duman detektörleri sayesinde acil müdahale ile oluşabilecek yangına ısı ve dumana karşı adresleme mantığı ile uyarı veren sistemdir.

Çayırova fabrika yangın algılama tesisatı için uzman firma olan Özdinç Elektirik tarafından ifa edilen tüm sistemler tam anlamı ile test edildikten sonra sizlere teslim edilmektedir. Sistem ile birlikte bulundurulması gereken acil yönlendirme levhaları, yangın kaçış kapıları, acil aydınlatma sitemi ile tüm projelendirme ve uygulama işleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Özelikle itfaiye raporları, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının özelikle denetlediği fabrika yangın algılama sisteminin yapılması mecburidir. Yangın algılama tesisatı sayfamızdan daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Çayırova fabrika topraklama tesisatı kurulumu

Çayırova fabrika elektrik tesisatı içerisinde bulunan Çayırova fabrika topraklama tesisatı gerek insan güvenliği gerekse cihaz ve elektrik enerjisi ile çalışan makineler için koruma özeliğini taşır.

Doğru şekilde yapılmamış olan Çayırova fabrika topraklama tesisatı kullanılan makine ve cihazların ömürlerini kısaltıp sürekli arıza çıkartmalarına neden olurken, doğru şekilde yapılan tesisat kullandığınız cihazların uzun yıllar sizinle olmasına olanak sağlar. Aynı zamanda topraklama kart, kumanda, yangın koruma rölesi ayağında da büyük önem arz eder. Bu tarz cihazların doğru çalışması için topraklama tesisatı önemlidir.

Özdinç Elektrik olarak Çayırova Fabrika Elektrik Tesisatı hizmetlerinden biri olan Çayırova fabrika topraklama tesisatını büyük bir titizlikle çözümlüyor topraklama tesisatını kalibrasyonlu cihazlarımızla istenilen değerlere getirerek topraklamada güvenliği üst seviyeye getiriyoruz. Bunlara ilaveten topraklama ölçüm hizmetini de sizler için sunuyoruz. Yaptığımız ölçümler doğrultusunda sonuçları sizinle rapor halince paylaşıyoruz.

Çayırova fabrika makine elektrik tesisatı kurulumu

Çayırova fabrika makine elektrik tesisatı fazlasıyla dikkat gerektiren bir işlemdir. Dikkatli yapılmaması halinde çok ciddi sonuçlar oluşturabilir. Her makinenin kullandığı enerji ve buna bağlı olarak kullanılması gereken kablo ayrıdır. Makinelerin çekmiş olduğu akım ve amper hesaplandıktan sonra kabloları koruma sigorta ve kompakt şalterleri ile gerekli koruma yöntemleri hazırlanır. Tüm planlama tamamlandıktan sonra projelendirme ve kurulum çalışmalarına başlanır.

Firmamız Özdinç Elektrik Çayırova Fabrika Elektrik Tesisatı içerisinde bulunan Çayırova makine kurulumu için gerekli hesaplamaları ve projelendirme kısmını yapar en doğru ve en güvenilir şekilde makine elektrik tesisatı kurulumunu tasarlar.

Çayırova fabrika busbar tesisatı kurulumu

Çayırova fabrika busbar tesisatı kurulumu büyük ve orta çaplı işletmelerin elektrik tesisatı esnasındaki maliyetlerini düşürmek adına kurulan bu sistem kablo yoğunluğunu ortadan kaldırmakta ve kablo tavası gibi ekstra maliyetlerden sizleri korumaktadır.

Özdinç elektrik olarak sizleri düşünüyor bizimle çalışma kararı alan müşterilerimizin Çayırova Fabrika Elektrik Tesisatı maliyetlerini minimum seviyeye çekmek için tüm enerjimizi harcıyoruz. Bunlara ilaveten deneyimli, işini bilen personellerimiz ve mühendislerimiz eşliğinde sizlerin memnuniyetini sağlamak adına tüm hesaplamaları en ince ayrıntısına kadar yapıyor başarılı projelere imza atıyoruz.

Çayırova endüstriyel fabrika panoları montajı

Firmamız her türlü pano imalat ve montajını gerekli hesaplamaları ve tek hat şemalarını oluşturarak projelerinde uygulamaktadır. Pano montaj süreci, ana dağıtım panosu, tali pano, kumanda panosu, jenaratör panosu, şantiye panoları, aydınlatma panoları hakkında daha detaylı bilgiye Elektrik Pano Montajı adlı sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Çayırova endüstriyel fabrika kompanzasyon montajı

Çayırova Fabrika Elektrik Tesisatı kategorilerinden biri de kompanzasyon sistemleridir. Firmamız kompanzasyon konusunda uzmanlaşmış imalat kurulum montaj arıza bakım onarım ve reaktif takibi yapmaktadır. Kurmuş olduğumuz kompanzasyon panolarında düzenli takip ile reaktif ve kapastif cezayla karşılaşmanızı önlüyoruz.

Kompanzasyon sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgiye Kompanzasyon Kurulumu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Çayırova fabrika kablo tavası montajı

Çayırova fabrika kablo taşıma tavası elektrik enerjisinin farklı noktalara güvenli şekilde aktarılmasını sağlayan sistemlerdir. İhtiyaç duyulan özelliklere göre imalatı yapılan kablo taşıma tavalarının genel kullanım alanları büyük işletmeler ve fabrikalardır. Hem görünüm hem de güvenli açısından ciddi öne taşıyan bu sistemler oldukça basit ama çok etkilidir. Kablo taşıma tavalarının hesaplamaları firmamız tarafından dikkatlice yapılıp nizami şekilde gerekli olan yerlere uygulanmaktadır.

Çayırova fabrika idari bina elektrik tesisatı

Her işte olduğu gibi Çayırova fabrika idari bina elektrik tesisatı da önemli ve dikkat edilmesi gereken iş kolları arasında yer almaktadır. Tesisat için projelendirme tüm idari bina içindeki her ofis için ayrı ayrı planlanmalıdır.

Ofis yerleşimi, kullanılan cihazlar ve aydınlatma planına göre tasarlanacak olan proje ve uygulama tarafımızdan itina ile yürütülmektedir.

Çayırova Fabrika Elektrik Tesisatı

En başta da söylediğimiz üzere Çayırova Fabrika Elektrik Tesisatı gerçek anlamda bilgi ve beceri gerektiren bu işlemin büyük bölümü doğru yerleşim planı ve doğru projelendirmekten geçmektedir. Uzmanlık isteyen projelendirme işlemleri ise Çayırova fabrika elektrik tesisatı adına tamamen mühendislerimiz aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Aynı zamanda kablo kullanımı bu işin en maliyet gerektiren bölümüdür. Bizler maliyetleri kısmak adına panoları çalışma sahasına yakın yerlere kurarak sizleri fazla masraftan kurtararak müşteri memnuniyetini de üst seviyede tutmaktayız. Darıca Fabrika elektrik tesisatı işlemleriniz için bizlerle iletişime geçmenizin menfaatinize olacağını asla unutmayın.