Özdinç Group

Çayırova Elektrik İç Tesisat Denetim Raporu

Çayırova Elektrik İç Tesisat Denetim Raporu bir çok nedenden dolayı yıllık olarak kanunen yaptırılması gereken ölçüm ve raporlamadır. Tarafımızdan tüm ölçümler yapılarak en uygun koşullarla raporlandırılmaktadır.

Çayırova Elektrik İç Tesisat Denetim Raporu

Hem ülkemizde hem de dünya üzerinde elektrik en çok kullanılan enerji kaynakları arasında ilk sırada gelmektedir. Sunulan hizmetlerin devamlılığı, işlerin doğru şekilde yürümesi, üretimin en uygun şekilde sağlanması adına kullanılan enerji kaynağı olan elektrik ve tesisatı ile ilgili bazı standartlara uyulması oldukça önemlidir. Çayırova Elektrik İç Tesisat Denetim Raporu ise kullanılan elektriğin en doğru ve en güveli şekilde dağıtıldığının tespiti, varsa sorunların ortadan kaldırılması adına oldukça önemlidir.

Çayırova Elektrik İç Tesisat Denetim Raporu yalnızca bu konuda uzman ve yetki sahibi elektrik mühendisleri ve elektrik mühendislik firmaları tarafından test edilip rapor olarak sizlere sunulabilmektedir. Afaki kişi ve kuruluşların yapmış olduğu testler ve verdiği raporlar hiçbir şekilde resmi kurum ve kuruluşlarca kabul edilmemektedir.

Çayırova Elektrik İç Tesisat Denetim Raporu için firmamız Özdinç Elektrik bölgenin yetkili Elektrik ve Mühendislik firmasınız. Tesisat kontrolu uzman ekip ve mühendislerimiz aracılığı ile kalibrasyonlu cihazlar tarafından kontrol edilerek sonuçlar resmi olarak raporlandırılır

Profesyonel Çalışma

Özdinç Elektrik tarafından verilen tüm hizmetleri başta müşteri memnuniyetini karşılamak, sonrada müşterilerimizin mağduriyetini gidermek adına hızlı şekilde geçekleştiriyoruz.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Özdinç Elektrik tarafından verilen tüm hizmetleri başta müşteri memnuniyetini karşılamak, sonrada müşterilerimizin mağduriyetini gidermek adına hızlı şekilde geçekleştiriyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Özdinç Elektrik

Çayırova Elektrik İç Tesisat Denetim Raporu

Özdinç Elektrik olarak sizlere Çayırova Elektrik İç Tesisat Denetim Raporu sunabilmek adına EMO elektrik mühendisleri odası ve bakanlık ekip net sistemine gerekli kayıt yıllar yaptırmıştır. Hizmet için bölgenin tam yetkili elektrik firması olarak kanunda belirtilen şartlara, mevzuatta yazan kurullara dikkat edilerek test ve rapor tarafınıza sunulmaktadır.

Anlaşmaya bağlı olarak test sonrası sorunlu olan bölgeler üzerinde düzenleme, iyileştirme, değiştirme, yenileme gibi çalışmalar uzman ekip ve mühendislerimiz tarafından yönetmektedir. İşte Çayırova Elektrik İç Tesisat Denetim Raporu dahilinde yapmış olduğumuz testlerden bazıları.

  • Kaçak akım koruma sisteminin testlerin yapılıp raporlandırılması.
  • Yangın koruma rölesinin kontrol edilerek surun olup olmadığının testlerin sağlanması
  • Termal kamera yardımı ile kablolar üzerindeki sıcaklık testinin yapılması.
  • Kablolar üzerine bindirilen akımın kapasitesi için gerekli hesaplamaların yapılması.
  • Çayırova Elektrik İç Tesisat Denetim Raporu uygun biçimde topraklama sisteminin ölçümü.
  • Kablo sistemi üzerinde standart renk kontrolünün yapılması.
  • Yalıtım için mevzuata uygunluk testi
  • Zayıf akım tesisatının kontrolü ve raporlanması.

Çayırova Elektrik Tesisat Test Raporu

Yıllarca üzerinde çalışılarak kanun ve mevzuatlar ile ortaya konulmuş olan standartlar hayatı kolaylaştırmak, güvenliği sağlamak, tedbirlik davranmak ve işleyişlerin aynı şekilde yürütülmesi adına ortaya çıkarılmıştır. Çayırova Elektrik İç Tesisat Denetim Raporu ve test sonucundaki raporlama ise diğer tüm il ve ilçelerde olduğu üzere belirtilmiş olan standartlar doğrultusunda yapılmalıdır.

Temel amacı can ve mal kaybının korunması için bu testler yapılıyor olsa da çevre güvenliğini sağlamakta güdülen amaç içerisindedir. Tarafımızdan yapılmış olan Çayırova Elektrik İç Tesisat Uygunluk Raporu ise resmi kurum ve kuruluşlarca kabul görmektedir.

Çayırova Elektrik İç Tesisat Muayene Raporu

Çayırova Elektrik İç Tesisat Denetim Raporu tamamen mühendislerimiz tarafından yönetilen bir raporlama sürecidir. Süreç başından sonuna kadar bu görev için yetki belgesi olmayan kişiler tarafımızdan kullanılmamaktadır.

Aynı zamanda kullanmış olduğumuz elektronik ve kalibrasyonlu cihazlar da uygunluk raporu için kayıtlı cihazlar ve raporlama sunucunda cihazların kalibrasyon testleri de tarafınıza sunulmaktadır.

Çayırova Elektrik İç Tesisat Denetim Raporu

Öncelikle müşterilerimize hiç bir zaman müşteri gözü ile bakmıyor çözüm ortağınız gibi davranıyoruz. Bu sebepten ötürü de profesyonel hizmeti verdiğimiz hizmet şartlarına oranla en uygun çözüm yolları ile sunuyoruz.

1988 yılından bu güne kadar %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan bir işletmeyiz ve hiç bir müşterimizi kesinlikle yarı yolda bırakmıyoruz.

Sizde sizin için çalışan sizi düşünen bir firma ile çalışmayı düşünürseniz size sunacağımız hizmetlerden bilgi sahibi olmanız için bizleri aramanızı bekliyoruz.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.