Özdinç Group

Adapazarı Yangın Algılama Tesisatı Kurulumu

Adapazarı Yangın algılama tesisatı kurulumu çıkış noktası ve yangın için yapılabilecek ilk müdahale için önceden ikaz vererek adres gösteren bir sistemdir. Orta ve Bürük ölçekli işletmeler için ideal olan bu sistem Özdinç Elektrik tarafından uygulanmaktadır.

Adapazarı Yangın Algılama Tesisatı Kurulumu

Adapazarı yangın algılama tesisatı kurulumu belirli iş yerleri için itfaiye raporlarında, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı ve İSG iş sağlığı güvenliği firmaları tarafından istenmektedir. Adapazarı yangın algılama tesisatı kurulumu can ve mal kaybının engellenmesi ve çevre için oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi için kanunen mecburi tutulmuştur.

Adapazarı yangın algılama tesisatı kurulumu içerisinde manuel olarak kullanılmak üzere kaçış noktalarında acil yangın butonları konulmaktadır.

Kurulum esnasında iş yerindeki gürültü hesaplamaları yapılarak kullanılacak sirenlerin ses düzeyi ayarlanmaktadır.

Acil çıkış kapıları için gerekli olan ışıklı yönlendirme levhaları ve aydınlatma sistemi kanunda uygun görüldüğü şekilde gerçekleştirilmektedir.

Özdinç elektrik Adapazarı yangın algılama tesisatı kurulumu konusunda uzmanlaşmış mühendis ve teknik kadrosu ile yangın algılama tesisatını projelendirmekte ve en uygun çözümler sunmakta.

Profesyonel Çalışma

Özdinç Elektrik tarafından uygulanan Adapazarı yangın algılama tesisatı kurulumu sayesinde fabrika ve diğer işyerleri yangından kaynaklı olabilecek her türlü soruna karşı güvence altında olur.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Özdinç Elektrik müşterilerine değer veren bir işletmedir. Biz işimize ve çalışanlarımıza sürekli yatırımlar yapıyor siz değerli müşterilerimizin işine hızlı ve uygun çözümler üretiyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Adapazarı Yangın Algılama Tesisatı Kurulumunu Nasıl Gerçekleştiriyoruz

Özdinç Elektrik olarak öncelikle işletme toplam m2 baz alınarak duman ve ısı hesaplamalarını mühendislerimiz eşliğinde yapıyor ve yangın algılama tesisatı projesini oluşturuyoruz.

Hazırlanan projeye uygun şekilde yangın butonları, acil çıkış yönlendirme levhaları, acil çıkış kapısı acil aydınlatma tesisatı, duman ve ısı detektörlerini gerekli alanlara yerleştiriyor kurulumunu sağlıyoruz.

Adapazarı yangın algılama tesisatı kurulumu adresleme sistemi üzerinden yangın santrali üzerinde bölgeleri ayrı olarak adresliyoruz.

Adresli olarak montajını yapmış olduğumuz Adapazarı yangın algılama tesisatı kurulumu üzerinden bölge numaralandırma işlemini tamamlıyoruz.

Adapazarı yangın algılama tesisatı kurulumu içerisinde bulunan ısı ve duman detektörlerini, bu detektörlerin ana sistem üzerindeki adreslemelerini ve yangın algılama sistemin tümünün kontrollerini yapıyor sistemi devreye alıyoruz.

Adapazarı yangın algılama tesisatı kurulumu konusunda uzun yıllardır sizlere hizmet vermen firmamız her türlü itfaiye raporlarında elektriksel raporlandırma hizmetini de sunmaktadır

Adapazarı Yangın Algılama Adresleme Sistemi

Adapazarı yangın algılama tesisatı kurulumunda adresleme sistemi yangın esnasında ciddi avantaj yaratan sistemlerin başında gelmektedir. Dedektörler sayesinde yangın, duman ve ısının başlangıç noktası tem olarak belirlenip merkez olarak kurulmuş olan ana kumandaya bildirilir. Bu sayede yangının tam olarak nerede başladığının anlaşılmasına ve gerekli tedbirlerin hızlıca alınasına imkan sağlar.

Adapazarı Yangın Algılama Tesisatı Kaçış Planı

Her işletmenin öncelikle resmiyete dayanan sonrada kendi durumuna göre bir kaçış planı olması şarttır. Bu plan Adapazarı yangın algılama tesisatı kurulumu esnasında işletme İSG uzmanı ve kurulum ekibi tarafından hazırlanabilmektedir. Kaçış esnasında gerekli aydınlatma, buton, ikaz ve levhaların bulunması zorunlu olduğu gibi gerekli uyarı levhalarının da ışıklı olması şarttır. Plan dahilinde mevzuatta belirtildiği şekilde kaçış noktaları da tarafımızdan hazırlanmaktadır.

Neden Özdinç Elektrik

Değerli müşterilerimiz öncelikle köklü bir firma olduğumuzu 1988 yılından bu yana Kocaeli / Gebze ilçesinde elektrik, elektrik tesisatı, endüstriyel elektrik, paratoner sistemleri, pano montaj ve kurulumları gibi birçok konuda hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz.

Biz sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için elimizden gelen çabayı sonuna kadar gösteriyor hiçbir şekilde ve hiçbir konuda müşterilerimizin ve müşterimiz olma potansiyelindeki işletmelerin mağdur kalmasını istemiyoruz. Bu sebeple eğer gerekirse 7 gün 24 saat kesintisi hizmet sunuyoruz.

Gerek Adapazarı yangın algılama tesisatı kurulumunda gerekse diğer hizmet verdiğimiz tüm konularda koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak adına eğitimli olmuş olsa bile bizim tarafımızdan eğitime tabi tutulan ekip üyeleri ile çalışıyor projelerimizi ise yine kendi bünyemizdeki mühendislerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Geniş servis ağımız sayesinde de gerek bizim yaptığımız kurulumlar olsun gerekse farklı yerden hizmet almış olun desteğimizi esirgemiyoruz.

Bizimle ilgili daha detaylı bilgiyi hakkımızda sayfasından alabilir, iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.