Özdinç Group

Adapazarı Sakarya Fabrika Elektrik Tesisatı Kurulumu

Adapazarı Sakarya Fabrika Elektrik Tesisatı Kurulumu çeşitli makine, cihaz ve aydınlatma türlerinin ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlamaktadır. Aynı zamanda Sakarya endüstriyel elektrik tesisatı olarak adlandırılan bu sistem normal tesisatlara oranla çok farklı bir yapıya sahiptir. Özel uzmanlık gerektiren fabrika elektrik tesisatı tarafımızdan titizlikle kurulmaktadır.

Adapazarı Fabrika Elektrik Tesisatı Kurulumu

Adapazarı Fabrika Elektrik Tesisatı Kurulumu işlemine başlamadan önce yapılması şart olan ve bütün tesisatın buna göre yönetilmesini sağlayan işlem gerekli projenin oluşturulmasıdır. Proje oluşturulmadan önce ise öncelik yerleşim olanının çıkartılması ile başlar. Tüm proje ise bu yerleşim planına bağlı kalarak hazırlanır.

Sakarya Fabrika Elektrik Tesisatı Kurulumu esnasında yapılacak yerleşim planında kullanılacak olan makine ve cihazların kullanacağı enerjinin hesaplaması da büyük önem arz etmektedir. Yapılacak olan hesaplamaya göre kullanılacak olan kablo ve hazırlanacak panodaki materyallerin kullanımı sonradan oluşabilecek sorunların önüne geçebilecek cinstedir.

Tesisat kurulurken yapılacak en ufak bir hesaplama hatası bırakın yapılan işin çöp olmasını bütün fabrikayı küle çevirecek can ve mal kaybının yaşanmasına neden olacak cistedir. Bu nedenle Adapazarı Sakarya Fabrika Elektrik Tesisatı Kurulumu için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Profesyonel Çalışma

Sakarya Fabrika elektrik tesisatı yapı açısından bilgi ve deneyim gerektirmektedir. Özdinç Elektrik fabrika elektrik tesisatında bir çok projeye imza atmış bir firmayız.

Hızlı ve Uygun Çözümler

Özdinç Elektrik müşterilerine değer veren bir işletmedir. Biz işimize ve çalışanlarımıza sürekli yatırımlar yapıyor siz değerli müşterilerimizin işine hızlı ve uygun çözümler üretiyoruz.

0
Yıllık Tecrübe

Sakarya Fabrika Elektrik Tesisatı Kurulumu

Sakarya fabrika aydınlatma tesisatı kurulumu

Sakarya fabrikalar için aydınlatma tesisatında genel aydınlatmanın verimli şekilde sağlanması için yüksek tavan armatürleri kullanıyoruz.

Sakarya fabrika aydınlatma tesisatı kurulumu için LED aydınlatmalar üzerinde çalışarak siz değerli müşterilerimizin elektrik sarfiyatını minimum seviyeye indiriyor, daha fazla ödeme yapmanızı engelliyoruz. Montaj sürecinde busbar ve kablo tavası kullanıyoruz.

Sakarya fabrika aydınlatma sektöründe hizmet sunan bir firma olarak en doğru projelere imza atıyoruz.

Yüksek veya düşük aydınlatma, çalışma şeklini her zaman olumsuz etkilemektedir. Doğru yapılan aydınlatma ise hataların, yanlışların görülmesini arttırarak çalışanların rahat olmasına yardımcı olur.

Sakarya fabrika aydınlatma tesisatı için her zaman en uygun projeyi hazırlıyor, gereken matematiksel hesaplamaları yapıyor sonrasında montaj ve kurulum işlemine geçiyoruz.

Sakarya fabrika yangın algılama tesisatı kurulumu

Sakarya fabrika yangın algılama tesisatı büyük felaketleri engelleyen yangın ve duman detektörleri aracılığı ile adresleme mantığı ile uyarı veren sistemdir. Sakarya fabrika yangın algılama tesisatı için uzman firma olan Özdinç Elektrik tarafından ifa edilen tüm sistemler tam anlamı ile test edildikten sonra sizlere teslim edilmektedir.

Sistem ile birlikte bulundurulması gereken acil yönlendirme levhaları, yangın kaçış kapıları, acil aydınlatma sitemi ile tüm projelendirme ve uygulama işleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Özelikle itfaiye raporları, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının özelikle denetlediği fabrika yangın algılama sisteminin yapılması mecburidir. Yangın algılama tesisatı kurulumu sayfamızdan daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz

Sakarya fabrika topraklama tesisatı kurulumu

Sakarya Fabrika Elektrik Tesisatı Kurulumunun en önemli parçalarından biri olan Sakarya fabrika topraklama tesisatı makine ve tüm kullanılan cihazların korunmasına önem taşıdığı kadar insan sağlığı açısından da oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Doğru şekilde yapılmamış olan Sakarya fabrika topraklama tesisatı işletme içerisinde kullanılan tüm cihazların sağlığını olumsuz olarak etkiler ve arızalar çıkartmasına yardımcı olur. Doğru yapılan tesisat ise var olan cihazlarınızın ömrünü uzatacak niteliktedir. Aynı zamanda topraklama cihazların çalışmasını sağlayan kulanda kart ve yangın sistemleri ile de yakından ilişkilidir.

Özdinç Elektrik olarak Sakarya fabrika topraklama tesisatını büyük bir titizlikle çözümlüyor topraklama tesisatını kalibrasyonlu cihazlarımızla istenilen değerlere getirerek topraklamada güvenliği üst seviyeye getiriyoruz. Topraklama ölçüm hizmetini de sizler için sunuyor sonuçları rapor halinde sizlere paylaşıyoruz.

Sakarya fabrika makine elektrik tesisatı kurulumu

Sakarya fabrika makine elektrik tesisatı fazlaca dikkat edilmesi gereken bir konudur. Firmamız Özdinç Elektrik makine kurulumu için gerekli hesaplamaları ve projelendirme kısmını yapar en doğru ve en güvenilir şekilde makine elektrik tesisatı kurulumunu tasarlar.

Sakarya fabrika makine elektrik tesisatı esnasında tüm makinelerin ayrı ayrı çektiği enerjinin planı alınarak işe başlanır. Her makine ayrı akım ve amper çektiğinden ötürü kablo kullanımı da bu yönde olmalıdır. Makinelerin çekmiş olduğu enerji hesaplandıktan sonra projelendirme akabinde de tesisat işlemine geçilir. Kabloları koruma sigorta ve kompakt şalterleri ile gerekli koruma yöntemleri hazırlanır ve tesisat esnasında gerekli yardımcı malzemeler ilave edilir.

Sakarya fabrika busbar tesisatı kurulumu

Adapazarı Fabrika Elektrik Tesisatı Kurulumunun önemli maddesi olan kablo sorunları için Sakarya fabrika busbar tesisatı kurulumu kablo yoğunluğu ve kablo tavası gibi maliyetleri hemen hemen ortadan kaldıran veya en düşük seviyeye indiren bir sistemdir. Orta ve büyük çaplı işletmeler için bütçe tasarrufu sağlayan busbar tesisatı için tüm hesaplamalar tarafımızdan en ince ayrıntısına kadar yapılmaktadır.

Biz sizleri düşünen bir firma olarak almış olduğumuz hizmet için gerekli olan tüm hesaplamaları detaylandırarak yapıyor sizlere en uygun teklifi vermek için canla başla çalışıyoruz.

Aynı zamanda profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte müşteri memnuniyetini sağlayarak kusursuz hizmete imza atıyoruz.

Sakarya endüstriyel fabrika panoları montajı

Firmamız her türlü pano imalat ve montajını gerekli hesaplamaları ve tek hat şemalarını oluşturarak projelerinde uygulamaktadır.

Pano montaj süreci, ana dağıtım panosu, tali pano, kumanda panosu, jenaratör panosu, şantiye panoları, aydınlatma panoları hakkında daha detaylı bilgiye Elektrik Pano Montajı adlı sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Özdinç Elektrik

Hakkımızda sayfasından bize ait bilgilere iletişim sayfasından bize hemen ulaşabilirsiniz.

Özdinç Şirketler Grubu

Özdinç Şirketler Grubu web siteleri

Yıldırım Paratoner

Özdinç Elektrik A.Ş.

Sakarya endüstriyel fabrika kompanzasyon montajı

Firmamız kompanzasyon konusunda uzmanlaşmış imalat kurulum montaj arıza bakım onarım ve reaktif takibi yapmaktadır. Kurmuş olduğumuz kompanzasyon panolarında düzenli takip ile reaktif ve kapastif cezayla karşılaşmanızı önlüyoruz.

Sakarya fabrika elektrik tesisatının bir parçası olan kompanzasyon sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgiye Kompanzasyon Kurulumu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sakarya fabrika kablo tavası montajı

Sakarya fabrika kablo taşıma tavası makine ve aydınlatma sistemlerinin gereksinim duyduğu elektrik enerjisini hem görsel hem de güvenli olarak farklı noktalara taşıyan sistemdir. Yapılan hesaplamalar sonucunda istenilen ebatlarda üretilen kablo taşıma tavaları, yüksek enerji taşıyan kabloların ortadan kalmasını sağlar. Sakarya fabrika kablo taşıma tavaları Özdinç Elektrik tarafından en nizami şekilde uygulanmaktadır.

Sakarya fabrika idari bina elektrik tesisatı

Sakarya fabrika idari bina elektrik tesisatının titizlikle yürütülmesi oldukça önemlidir. Ofis yerleşimi, ofiste kullanılacak cihazlar ve tasarlanan aydınlatma planına göre projelendirilmesi gerekir.

Özdinç Elektrik olarak Adapazarı Sakarya Fabrika Elektrik Tesisatı Kurulumu içerisinde bulunan fabrika idari bina elektrik tesisatının en uygun şekilde projelendiriyor e muazzam şekilde kurulumu sağlıyoruz.

Sakarya Fabrika Elektrik Tesisatı

En başta da söylediğimiz üzere İzmit Fabrika Elektrik Tesisatı gerçek anlamda bilgi ve beceri gerektiren bu işlemin büyük bölümü doğru yerleşim planı ve doğru projelendirmekten geçmektedir. Uzmanlık isteyen projelendirme işlemleri ise Adapazarı Sakarya Fabrika Elektrik Tesisatı Kurulumu adına tamamen mühendislerimiz aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Aynı zamanda kablo kullanımı bu işin en maliyet gerektiren bölümüdür. Bizler maliyetleri kısmak adına panoları çalışma sahasına yakın yerlere kurarak sizleri fazla masraftan kurtararak müşteri memnuniyetini de üst seviyede tutmaktayız. Darıca Fabrika elektrik tesisatı işlemleriniz için bizlerle iletişime geçmenizin menfaatinize olacağını asla unutmayın.